Пак съм в играта

• Goliatho
      Goliatho
      Бронз
      здравейте, имам малко опит с покера, мога да се похваля с това, че миналата година от 1 евро направих 65, след това ги профуках (никакво управление на банка).
      Вчера започнах пак с началния капитал от 50$, засега съм с 8-9 долара напред за 8-9 часа, пуснах се на Фултилт най-ниските лимити. Мисля като се наспя да пробвам повечко хедзъпс, защото е мн по динамично от масите и засега повечето ги печеля.
      Хайде сега ще си лягам, утре(днес) пак, успех на всички :tongue:

пс: Богдан, 22г, Сливен

Също искам да попитам, това добре ли е като за начало, и на колко маси ми препоръчвате да играя, сега се опитвам на 2, но доста трябва да се внимава кои са рибите на масата и кои не.
  • 6 отговора
    • jikev
      jikev
      Бронз
      С нетърпение очаквам утрешното ти мнение...
      Ще стискам палци, да не се окажеш ти рибата! :f_eek:
    • Goliatho
      Goliatho
      Бронз
      час и половина на шорт стак нл +5$ напред съм
    • Goliatho
      Goliatho
      Бронз
      Шорт стак стратегията наистина работи, вече съм 71$, започнах на 3 маси, където добрата страна е че не правя грешки от скука, кофтито е когато се паднат и на 3те маси едновремено силни ръце, така веднъж не забелязах че 3ма са ми колнали рейза :f_eek:
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Здравей, Goliatho! Предлагам ти да си направиш блог. Ще ти е от полза и ще можеш да си водиш статистика там.

Успех! :s_cool:
    • nqmammnenie
      nqmammnenie
      Бронз
      малко ми е смешно,когато нов играч говори за РИБИ...хахаахх
      няма нищо лошо :D
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Добре дошъл, Goliatho!

Печалба от $8-9 за няколко часа и на ниските лимити ми се струва твърде много :-) Изглежда си поемал повече рискове или си играл пo-loose от препоръчителното.

Препоръчвам ти за начало да играеш на една маса и да се фокусираш повече върху стратегическите статии и видео материали. След като усвоиш стратегията и играта ти стане по-механична... тогава можеш да преминеш на повече маси.

Между другото можеш да използваш форумите за анализ на ръце. Така ще разбереш дали играеш добре и как можеш да подобриш ръката си.

Поздрави,

Станислав