Покер зали и Стратеджи поинтс

• BadGirlBG
      BadGirlBG
      Бронз
      Здравейте,

Използвах бонуса от $50 за bet365, но тази зала не ми харесва и няма да я ползвам в бъдеще. Имам регистрации във Full Tilt и Everest, но не съм депозирала. Играя фриироли и съм направила по $3-$4 банка.

Има ли начин акаунтите ми във Full Tilt и Everest да се асоциират с Poker Strategy за да събирaм Strategy Points?

Имам намерение да се регистрирам и в Poker Stars. Но преди да правя депозит искам първо да се ориентирам в залата, софтуера, нивото на играчите, да поиграя фрироли и тн. Въпроса ми е трябва ли да направя депозит за да събирам Strategy Points?
  • 7 отговора
    • niksy79
      niksy79
      Бронз
      Здрасти,
      мисля, че не е нужно да правиш депозит, за да събираш strategy points. Достатъчно е да се регистрираш според инструкциите и всичко ще е ок. Аз поне така започнах в Еверест.
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Здравей BadGirlBG,

Най-добре пиши на колегите от отдела за обслужване на клиенти. Те ще могат да те посъветват как да процедираш.

Поздрави,

Станислав
    • niksy79
      niksy79
      Бронз
      Станислав, привет

Вероятно съвета ти се отнася за собственика на темата и запитването!? При мен всичко си е ок :)

Поздрави,
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Първоначално публикувано от niksy79
      Станислав, привет

Вероятно съвета ти се отнася за собственика на темата и запитването!? При мен всичко си е ок :)

Поздрави,
      Упс :-) Редактирах си мнението ;)
    • BadGirlBG
      BadGirlBG
      Бронз
      Здравей Никси,

Пуснах темата, защото точно в Еверст допуснах грешка и не искам да я повторя при регистрацията си в друга зала. За Еверест, прочетох, че ако използвам бонус кода от Покер Страдежи, но не депозирам в рамките на две седмици, бонуса се губи.
      И понеже не исках да се обвързвам със срок, (погрешно) предположих , че мога да използвам кода след регистрацията, когато имам намерение да направя първи депозит и не го въведох.

По тази причина в момента акаунта ми в Еверст не се асоциира с Покер Стратеджи и въпреки, че играя на маси с реални пари (натрупани от фрироли) не мога да събирам Стратеджи поинтс.

Поздрави
    • BadGirlBG
      BadGirlBG
      Бронз
      Благодаря Стани, ще обърна въпроса си към съответния отдел.
    • niksy79
      niksy79
      Бронз
      Първоначално публикувано от BadGirlBG
      Здравей Никси,

Пуснах темата, защото точно в Еверст допуснах грешка и не искам да я повторя при регистрацията си в друга зала. За Еверест, прочетох, че ако използвам бонус кода от Покер Страдежи, но не депозирам в рамките на две седмици, бонуса се губи.
      И понеже не исках да се обвързвам със срок, (погрешно) предположих , че мога да използвам кода след регистрацията, когато имам намерение да направя първи депозит и не го въведох.

По тази причина в момента акаунта ми в Еверст не се асоциира с Покер Стратеджи и въпреки, че играя на маси с реални пари (натрупани от фрироли) не мога да събирам Стратеджи поинтс.

Поздрави
      Здравей,

И аз като теб не въведох кода в Еверест, с идеята да го направя когато депозирам. Но това не се наложи, защото в последствие успях да изградя банка, като започнах от фрийроли. После разбрах за срока, но вече го бях изтървал и така не можах да се възползвам от бонуса. А когато започнах да играя на масите за реални пари започнах да трупам точки тук в покер стратеджи. Всъщност почти всичките ми точки до момента са от Еверест, без да съм депозирал. Така че, специално за Еверест със сигурност няма нужда от депозит, за да трупаш точки. Предполагам и за другите зали е същото. Вероятно си пропуснала нещо при регистрацията - може да питаш и за това отдела за обслужване на клиенти.

Поздрави,