SCOOP 6max 27$ 55 river?

• noob3r
      noob3r
      Платина
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $250(BB) Replayer
      SB ($7,990)
      BB ($14,002)
      UTG ($7,455)
      UTG+1 ($38,189)
      Hero ($30,379)
      BTN ($8,330)

Dealt to Hero 5:spade: 5:heart:

fold, UTG+1 raises to $625, Hero calls $625, fold, fold, fold

FLOP ($1,805) 8:club: 7:club: 8:diamond:

UTG+1 bets $725, Hero calls $725

TURN ($3,255) 8:club: 7:club: 8:diamond: 3:diamond:

UTG+1 bets $1,925, Hero calls $1,925

RIVER ($7,105) 8:club: 7:club: 8:diamond: 3:diamond: 3:heart:

UTG+1 bets $5,925, Hero ????

Здравей Бах

Играча е 23/18, агресия по улиците 38/47/25 за 245 ръце.

На флопа мисля, че е стандартно.

Търна реших да колна още веднъж, ако е решил да прави втори барел като блъф, или с някакви дроус, защото излизат и някакви бекдори.

Интересно е на ривъра какво правим?

Странна ми беше цялата тая ръка още от бета му на флопа, който беше доста малък, а изведнъж почна да прави супер големи бетове на търна и ривъра..

Дали залага така оувър пеари? Май не е невъзможно, но се чудя дали би блъфирал всичките си пропуснали дроус на тоя борд? Той не е най-подходящия за блъф, но слабите играчи не го осъзнават си мисля и не невъзможно..
  • 2 отговора
    • davidcana
      davidcana
      Бронз
      търн бета му прилича на готова ръка която се защитава така че аз съм за фолд търн
      ако ще колваш търна колваш и ривъра понеже нищо не се променя,или блъфкепчваш или по вероятно се натрисаш на сет/овърпеър с тея сериозни бетове :f_cool:

важно е и той как те вижда,но аз съм за фолд търн без да се вкарваме в излишни филми на ужасите и да гоним михаля дет се вика :coolface:
    • bah22
      bah22
      Платина
      Здравей Людма,

Префлоп:
      Супер дийп сте, така че кол е най-малкото, което можем да направим.

Флоп:
      Колът тук е ОК.

Търн:
      А според мен този бет по-скоро е с ръка за стойност, отколкото блъф/дроу. Все пак ако е балансиран, то това би трябвало да значи всичките тези ръце, но като цяло повечето играчи не са балансирани.
      Аз съм за фолд тук.

Ривър:
      Като цяло този голям бет показва сила, но дали така ще залага ТТ+? Все пак ние можем да имаме фул, а и може да не му изплатим с този бет. Може и да е поляризиран, но не може да сме сигурни. От друга страна ако е пропуснал дроу не сме сигурни дали би блъфирал тук...
      Като цяло е много трудно без повече инфо да вземем правилното решение. И от там пак идваме на това да фолднем още на търна.
      Можем да намерим доста по-добри ситуации, за да се правим на герой! :fuckyeah

Поздрави,
      Бах