Регистрация в PokerStars

• tacinho
      tacinho
      Бронз
      Здр.,
      регистрирах се в PokerStars на 08.05.2013 , преди 1 сед с бонус кода на Pokerstrategy.
      Все още не съм получил нито точки в Pokerstrategy , нито съм получавал рейкбек.

Това нормално ли е, или трабва да се свържа със съпорта им?

10х
  • 12 отговора
    • jaarJaar
      jaarJaar
      Платина
      В покерстарс няма как да получиш рейкбек посредством покерстратеджи. Относно точките, напоследък и на мен ми се забавят с няколко дни.
    • tacinho
      tacinho
      Бронз
      Това означава ли, че въобще няма да получавам рейкбек или просто го получавам директно от сайта?

Благодаря!
    • jaarJaar
      jaarJaar
      Платина
      Директно от покерстарс. Рейкбекът им се изразява в FPP точките. FPP точките пък, зависят от това какъв статус си и колко VPP точки ще направиш. Ако не знаеш за какво става въпрос, мога да ти обясня по-подробно.
    • tacinho
      tacinho
      Бронз
      Тс... :)
      До момента имам 130ФПП.
      Пише ми, че на 750 ще взема 10$, но мислех че това е бонуса, защото ползвах бонус код STARS600 http://www.pokerstars.com/poker/promotions/bonus/first-time-deposit-100/
      Доколкото разбирам, за всеки 750 ФПП ще взимам 10$, които са рейкбек, а за бонуса ми трябват "170 VPPs for every $10 increment".
      Въпроса е дали съм разбрал правилно и какво е VPPs и как мога да видя колко имам?

Благодаря ти много!
    • Ralz123
      Ralz123
      Бронз
      1FPP = 1VPP
    • tacinho
      tacinho
      Бронз
      Благодаря!
      Сега се поразрових http://www.pokerstars.com/vip/tiers/ и разбирам що годе за какво става дума. Доста увъртяна система, предполагам с цел да се играе предимно там :Д

Смятате ли, че системата е достатъчно добра за играч, който получава средно по 150 ФПП/седмица.

По мои груби изчисления това са 10$ на малко повече от месец... Във ФТП получавам по около 4$ рейкбек, което е около 16$ на месец, играя горе долу едно и също количество турнири... Демек, не ми изглежда на печалба.
    • jaarJaar
      jaarJaar
      Платина
      Рейбекът във сяка друга зала е по-добър от покерстарс ако си статус бронз или хром. С вдигането на статуса , правиш повече рейкбек. Примерно, мисля че статус злато се равняваше на около 25% рейбек, но ще те излъжа.
    • Vankata112
      Vankata112
      Бронз
      Здравей, tacinho

Попринцип колкото повече ВПП правиш, толкова по-голям рейкбек получаваш.
      А иначе за 150впп на седница ще можеш да достигнеш и силвърстарс за което ще получаваш по 1,5фпп и ще можеш да събираш достатъчно фпп за да си купуваш по още 10$ на месец което + ВИП стейлара прави 20$.

Поздрави,
      Иван
    • tacinho
      tacinho
      Бронз
      Благодаря за отговорите.
      Явно, че в бъдеще време ако реша да се занимавам сериозно, ще трябва да се регистрирам на доста места и да направя доста справки, къде ще ми е най-изгодно да играя...
      Попаднах и на друга тема във форума точно по този въпрос:
      PokerStars, рейкбек, какво мислите ?

Все пак мисля, че за момента е по-добре да си оправя бонуса и да разуча добре как действа системата, пък за вбъдеще ще видим коя оферта е най-изгодна.

Благодаря ви на всички за съдействието още веднъж! :)
    • Amatiorcho
      Amatiorcho
      Бронз
      Здравей ,tacinho,

След като си изчистиш бонуса и се колебаеш къде да играеш и
      ако не си сигурен коя зала да избереш, можеш да попиташ тук
      ;)

Поздрави,
      МаРтО
    • tacinho
      tacinho
      Бронз
      Здравейте,
      все още не съм получил нито 1 точка в покерстратеджи.

Предполагам, че има някакъв проблем, тъй като минаха 2+сед от регистрацията ми.

Възможни проблеми:
      *Не съм се регистрирал със същият никнейм;
      *Имам някаква стара сметка в Покерстарс, която май е свързана с Покерстратеджи.

Бих желал да играя на турнира в стбота за депозирали, така че въпроса става належащ.

Благодаря!

Поздрави,
      Христо.
    • achko
      achko
      Бронз
      Здравей tacinho,

Моля те пиши ни на Помощ, за да проверим на какво се дължи това.

Поздрави,
      achko