В коя зала е оптимално да се регистрирам към момента ?

• backbea
      backbea
      Бронз
      Здравейте Членове :tongue: !
      Чудя се в коя зала от изброените (24hpoker, pokerheaven, europoker, cakepoker) е най-добре да се регистрирам към момента и с каква банка да започна? Разбира се ще стартирам от ниските лимити и се чудя в коя от изброените зали ще ми е най-лесно да изградя солидна банка. Не съм от най-начинаещите играчи, но и напреднал не съм със сигурност. Играя в момента къси MTT, SnG , DoN, SnG HU и кеш от време на време (това в ipoker).
      Всякакви съвети са добре дошли.
  • 1 отговор
    • YeeJr
      YeeJr
      модератор
      модератор
      Здравей, backbea,

Ще ти препоръчам Poker Heaven - играчите са на подходящо ниво, за да изградиш банка. Също така, от утре започва поредното седмично състезание за StrategyPoints, от което може да получиш допълнителни пари. Повече информация за това състезание може да видиш в ТАЗИ новина. Можеш да създадеш тракната си сметка в Poker Heaven от ТУК.

Но също ти препоръчвам да избереш един формат, който да играеш. Всеки формат си има своя стратегия и ще ти е по-лесно да я научиш и да я прилагаш. Ако избереш в кой точно формат искаш да се развиваш, ще ти препоръчам материали.

А междувременно те каня да ни се представиш тук.

Успех на масите

Елена