kivanov9202

• kivanov9202
      kivanov9202
      Бронз
      Здравейте днес реших да си направя блог и да поствам ръце-те който играя.В момента съм се насочил към фрее-ролс защото банката е на 0 .
      Фрее-роли играя в Full Tilt,Unibet.
      От 2-3 дена играя по над 12-15 часа и все още не съм взел и пукнат цент :D
      Играя само ръце който имат смисъл да се играят А 10 в ранна позиция ги мятам без да се замисля по някога А и J,A Q a дори А К от една боя ги метнах защото един влезе ол-ин и добре че съм ги метнал на 6 и 7 :club:
      му се отвори флуш.
      И все още не мога да разбера примерно в турнира сме 300 човека от 2-3 000,а все още има хора който играят на такива смешни карти и продалжават да печелят,дори видях как АА и КК бяха бити от 9 и 10 и това на една рака :D
  • 4 отговора
    • kivanov9202
      kivanov9202
      Бронз
      Преди малко в един фрее ролл в унибет ми влязоха чифт QQ бях на ББ всички фолднаха ЛБ влезе ол-ин платих му той имаше чифт КК на флоп-а имаше Q Q и К турна 9-ка ,а на ривера се отвори К
      е за тая рака откачих,кажете ми тва човешко ли ? :(
      и спечелих някви 0,11 Е направо се отчаях тотално...
    • YeeJr
      YeeJr
      модератор
      модератор
      ЗДравей, kivanov9202,

и честит ти блог, надявам се да похвалиш с много успехи.

Колкото за ръката - такива неща се случват, добре е да не им обръщаш внимание, а да залегнеш над правилната игра и спазването на стратегията и анализ на играта си, не само на тези ръце, с които загубата е доста очивидна и дразнеща. А 11 цента от фрийрол не е зле - все пак не си инвестирал в него и това ти е чиста печалба.

Желая ти успех
    • kivanov9202
      kivanov9202
      Бронз
      Погледнато от една страна е така,но за 3 дни игра по над 12-13 часа на ден не е нормално толкова да не ми върви.В един турнир ми "вървеше"
      за около 1-2 часа извадих 4 пъти КК от който 4 пъти,2 пъти ми влязоха рака след рака и след това почивах малко не влизаха стъбилни карти,по едно време ми влязоха АА срещо А J и на пича му се отвори стрейт на ривера и като цяло ме удрят постоянно на такива ръце задържам се от 2 000-3 000 човека че и повече стигам до 300-400 място и все на някакви такива ръце ме бият,ако продължава така още 1-2 дена мисля да приключвам с тоя покер,писна ми аз да съм рибата :f_cry:
    • kivanov9202
      kivanov9202
      Бронз
      Здравейте снощи спечелих билет от фрее ролл турнир до 250 място печелят,утре ще играя в турнир с награден фонд 1000 $ това ми е първият турнир с толкова голям награден фонд,стискайте палци ако мога да лапна някой $-че :D

За играни ръце мога да ви пиша какво съм играл,защото не ползвам програми,а някои ако знае как от минали турнири мога да си изваждам ръце които съм играл нека пише :f_cool: