Q10 от бутона

• Velik4o
      Velik4o
      Бронз
      Здравейте! Играх Съндей сторм, блиндове 100/200 и на бутона ми раздаде Q10 суитет. В ръката имаше един рейзър, който отвори на 430 и аз си доплатих. На флопа с двама играчи паднаха AKJ с флъш дроу, но не от моята боя и първоначалния рейзър направи залог от 600. Как бихте изиграли ръката?
  • 5 отговора
    • hrstoilkov
      hrstoilkov
      Бронз
      Инфо и за стаковете ,ако дадеш ще е добре , но задължителен ре-бет тук до около 1,700-800 ако това е половината ти стак направо пуш.
    • Velik4o
      Velik4o
      Бронз
      Да бе забравих за стаковете, но бяхме много дълбоки стакове, аз около 20к, а пича около 19к
    • noob3r
      noob3r
      Платина
      Здравей,

Префлоп:

Толкова диип мисля, че е ок да колнем в позиция с QTs.

Флоп:

Определено рейз до около 1800-2К, защото сте доста дийп, а и борда удря рейзера и мисля, че има доста ръце, от които да вземем стойност.

Ако имаш каквито и да е въпроси, не се колебай да пишеш в тази тема, като натиснеш бутона "Помоли анализатора да погледне тази ръка отново!"

Поздрави,
      Noob3R
    • Velik4o
      Velik4o
      Бронз
      Благодаря за анализа, естествено направих ререйз на 2200, като поставих противника на два чифта или три еднакви. Както и очаквах на моя ререйз последва ол ин, който платих и противника показа три валета, на търна даде 6 спатия, на ривъра поп, който му даде фул хаус.
      Идеята да постна ръката е да обсъдим дали с този дълбок стак да не играя пот контрол и да фолдна ако излезе лоша карта, така щях да остана в турнира?
    • noob3r
      noob3r
      Платина
      Първоначално публикувано от Velik4o
      Благодаря за анализа, естествено направих ререйз на 2200, като поставих противника на два чифта или три еднакви. Както и очаквах на моя ререйз последва ол ин, който платих и противника показа три валета, на търна даде 6 спатия, на ривъра поп, който му даде фул хаус.
      Идеята да постна ръката е да обсъдим дали с този дълбок стак да не играя пот контрол и да фолдна ако излезе лоша карта, така щях да остана в турнира?
      Защо да играем за пот контрол, когато държим нътс? Няма логика.

Определено с такава ръка искаме да вкараме възможно най-много пари в пота.