Дребнави хорица....

• dum1ss
      dum1ss
      Бронз
      Играем си едно фрииролче и едно нашенче ме реизва на големия блинд. Хубаво ма аз съм с чифтче и се праскам олин. Оня полуде-то не бях педал,то ...да не продължавам.
      Врътка се играта-пак съм на големия и си стискам ТТ. Оня пак ма реизва и аз пак си влаам кат пич. :D
      И пак се почва....
      Взех , че отпаднах...
      Голяма кеф за нашенчето, смях,псувни,радост...
      Толкова дребнави душици има на света.
      Пиша тези думи щото не е само тоя нещастник, срещам редовно такива Ганьовци и ако някои вземе, че се познае ще го помоля да се държи като човек а не като пълен загубеняк.
  • 3 отговора
    • Thuler
      Thuler
      Бронз
      От всички страни има подобни "хора" :) Онзи ден рестилнах на един руснак с K9, той ме колна с Q10, победих и се скъса да ми пожелава смъртта :D Като цяло си е забавно, като ги виждаш как беснеят в коментарите, а на живо най-вероятно трошат мишки :)
    • YeeJr
      YeeJr
      модератор
      модератор
      Изключи си чата да не те разсейва - какво значение има какво казал някой си - най-добре е игнорираш подобни хора и изобщо да не им четеш бисерите, защото колкото и да си мислиш, че не им обръщаш внимание - малко или много ти влияят. И резултатът е, освен загубата, цяла тема за 2 псувни :)

Успех
    • achko
      achko
      Бронз
      Здравейте,

Аз всъщност доста се забавлявам с подобни хора, казвам им "nice hand!" "thats poker" "gl next hand" и някакви такива неща да тилтват повече и да играят още по-зле. :) И никога никога не казвам на някой, че е играл лошо. Тук във форума целта е да си помагаме, но по покер масите целта е друга. :s_evil:

Поздрави,
      achko