Относно личните съобщения

• 24h
      24h
      Бронз
      Искам да обменя някоя друга дума конкретно със kukkiwonBG в момента, но това няма как да стане... първо трябва да му поискам приятелство или да пиша цяла тема, за да го питам нещо.Мисля, че това не е удобно и ако може да помислите дали може да се направи нещо.Благодаря
  • 17 отговора
    • kukkiwonBG
      kukkiwonBG
      Бронз
      Другият вариант е да ми поискаш скайпа и сме готови за секунди :f_p:

П.С. Дадох ти "приятелство" :s_biggrin:
    • PreslavCSKA
      PreslavCSKA
      Бронз
      И като ти го поиска скайпа - да го види целия форум....
      Наистина е доста неудобно. Далеч по-добре ще е ако има функция за лични съобщения
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравейте,

В момента секцията Общност за съжаление не е съвършена. В момента обаче работим по въпроса да бъде подобрена значително - съсвем скоро ще получавате имейл, когато някой иска да ви добави като приятел или ви е изпратил съобщение. Освен това ще се показват и уведомление при горните две събития - тоест вече няма да пропуснете, ако някой ви е добавил като приятел, и съсвем скоро ще можете да поддържате връзка.

Поздрави,

Надя
    • PreslavCSKA
      PreslavCSKA
      Бронз
      Има ли някакво раздвижване по тоя въпрос? Много е неприятно, че не мога да пращам съобщения на регистрираните през мен приятели.
      От листата "Препоръчани приятели" като чукна на ника на човека на който искам да пратя съобщение нищо не става. Същото е и ако пратя покана за приятелство...

Та някаква форма за комуникация бихте ли предложили?

И друго. Ника им във форума би ли следвало да е същия като ника който аз виждам на регистриран приятел? Ако е така мога да им пращам съобщения и чрез форума
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @PreslavCSKA,

Здравей,

Благодаря за вашите мнения. Към момента не предвиждаме такава промяна и е трябва да сте приятели, за да може да си пращате лични съобщения.

Поздрави,
      Деси
    • g1ngs73r437o
      g1ngs73r437o
      Глобален
      ще се намеся нз дали това е точната секция или да направя нова за мойто допитване ? имам само 1 вапрос защо допитванията кам одел клиенти и по скоро одговорите се бавят с дни зададох прост вапрос изисках имел адреса на който да си патя докоментите и още един за мойте лични дани в тях а отговора се бави цели 4 дена ? ? ? толкова много собщения ли имате та сте заети или просто сте си дали почивка зн че одела ви не работи сабота и неделя но аз го пуснах (собщението) петък сутринта а сега е понеделник привечер ???

благодаря и успех на масите за вс. играчи
    • g1ngs73r437o
      g1ngs73r437o
      Глобален
      на мен ми се играе адцки много но чакането и вс тези прцедури са обисвении добре че имам нерви и сам тарпелив :) но ако е вазможно намерете начин вс докоменти и обаботката им да става на 1 и да не се чака за всяка поцедура с дни ?? ся чакам за отговор после за одобрение ако имам др допитване още чакане ако има проблем пак сащото ако ми позволите шегата тираджия не чака по границите толкова през целият си живот :) :)

благодаря и приятен ден
    • Rossess
      Rossess
      Бронз
      Не се учудвам, че не си получил отговор. Доста сложен изказ и като добавим липсата на каквато и да била пунктУация, нещата загрубяват...
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @ g1ngs73r437o,

Съжалявам за забавянето. Българският отдел за клиенти не работи през почивните дни, а понеделник е почивен ден в Гибралтар, затова стават по-бавно нещата. От друга страна, имейлът, който си получил относно проверката на документи, съдържа всичката информация, която те интересува, ако не си го изтрил или изгубил. Документите: снимка на предна част на личната карта, снимка на задната част на личната карта и снимка, в която държиш картата до лицето си, се изпращат на security@pokerstrategy.com

Поздрави,
      Деси
    • g1ngs73r437o
      g1ngs73r437o
      Глобален
      е за този имел става дума цял живот :) :)
    • pokawhizz
      pokawhizz
      Бронз
      Първоначално публикувано от Rossess
      Не се учудвам, че не си получил отговор. Доста сложен изказ и като добавим липсата на каквато и да била пунктоация, нещата загрубяват...
      Като говориш за правопис - не е зле да погледнеш първо в собствената си чинийка...
      Иначе новият колега е отчайващ случай в това отношение...
    • Rossess
      Rossess
      Бронз
      @pokawhizz

Добро попадение :]
    • g1ngs73r437o
      g1ngs73r437o
      Глобален
      не аз се извинявам за правописа си но недеите нападаите и колегата случва ни се когато се мъчим да пишем адцки барзо из клавиатурата да допускаме грешки за което се извинямам поне аз пак колкото до липсата на знаци посто не сам си правил трудът да ги поставям :)

но не това е темата благодаря за имайл адресат врачих си докоментите и сега се чудя до колко дена ще си поуча капитала пак и отговор не поучих дали са ги поучили удобрили ? та ако има администратор който може да провери ще е супер :) мс.
    • LetchLord
      LetchLord
      Бронз
    • venci63
      venci63
      Бронз
      +1!
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравейте,

Често се говори за правописа и ще е хубаво да се пише възможно най-правилно, но не всеки се справя. Аз ще ви посъветвам, ако използвате Mozilla Firefox, моля да инсталирате този редактор на текст, това ще ви помогне по всяко време да пишете правилно, докато свикнете да избягвате грешките. :)

Отнема само 1 минутка: ЦЪК!

Поздрави,
      Деси
    • g1ngs73r437o
      g1ngs73r437o
      Глобален
      хубаво предложение дано помогне на нуждаещите се :)