$7.70 T2o SB vs BB

• Rolland6
      Rolland6
      Бронз
      No Limit Hold'em Tournament - t400/t800 Blinds, Ante 75

UTG: t5590 7BBs
      MP: t7560 9BBs
      HJ: t16250 20BBs
      CO: t2645 3BBs
      BU: t7934 10BBs
      HERO (SB): t8740 11BBs
      BB: t17105 21BBs

Pre Flop: (t1750) Hero is SB with T :diamond: 2 :spade:
      5 folds, Hero ????

Нямаме инфо за ББ. Останали са 24 човека, а 18 ще са ITM. Какъв рейндж пушваме тук ?
  • 3 отговора
    • noob3r
      noob3r
      Платина
      Здравей,

Префлоп:

Предвид, че сте около балона мисля, че трябва да сме малко по-тайт, но, ако играча е слаб, не бих си променял супер много ренджа. Може би нещо от сорта на 50-55% е ок. Срещу компетентен играч може и малко по-тайт.

Ако имаш каквито и да е въпроси, не се колебай да пишеш в тази тема, като натиснеш бутона "Помоли анализатора да погледне тази ръка отново!"

Поздрави,
      Noob3R
    • Rolland6
      Rolland6
      Бронз
      Не е ли по-добре да пушваме по-голям рейндж в тези ситуации с подобен стак? В смисъл.. така имаме по-високо ФЕ. Срещу познат, опитен играч съм съгласен, че трябва да сме по-тайт.
    • noob3r
      noob3r
      Платина
      Първоначално публикувано от Rolland6
      Не е ли по-добре да пушваме по-голям рейндж в тези ситуации с подобен стак? В смисъл.. така имаме по-високо ФЕ. Срещу познат, опитен играч съм съгласен, че трябва да сме по-тайт.
      Ами като цяло трябва да вземем под внмание и факта, че сме близо до парите и от към ИСМ няма как да сме супер лууз, защото и играча ни покрива двойно. Ако играча беше с нещо от сорта на нашия стак, или с 2-3ББ повече, то тогава можем и малко да разширим, защото и на него няма да му е супер комфортно да колва супер лайт.

Като цяло на ниските нива съм ок да бутам и доста ръце, които знам, че са -ЕВ, защото играчите не колват с правилен рендж, но на балона съм малко по-тайт.