Лятото свърши и от ново сме тука!

• MartOoQ
      MartOoQ
      Бронз
      Здравейте,вечния фрироладжия реши пак да си направи блог.
      Правя блога с цел забавление и евентуални дискусии.Може би вече съм човека с най-много блогове в форума,което не говори добре,но здраве да е.
      Започвам от 0-та,като ще цъкам вечер фриролите до които имам достъп.Почвам от утре.Ето и графика на залите и фриролите които мисля да играя:
      20:00-Pokerstars-БГ Фрирол
      21:00-Фултилт-БГ Фрирол
      21:30-Pokerheaven-100$ Nighty Freeroll
      21:30-EuroPoker-200$ Daily Freroll
  • 39 отговора
    • pkrspkrs
      pkrspkrs
      Бронз
      Добави и Унибет и ПКР има постоянни фрийроли през 2 часа :)
    • AApostolov
      AApostolov
      модератор
      модератор
      Здравей !

Единственото гадно нещо е ,че 2 зали от микрогейминг не могат да вървят едновременно иначе залите им предлагат стабилно фриироли с малък трафик .
      Старса предлага най-голямо разнообразие от към стратегии . ( изключвам фрииролите там)
      Снг-та - отличен трафик
      Зум- отличен трафик
      Кеш - Отличен трафик
      Мтт - смазващ трафик

Съвет цели се в малките зали , за натрупване на сметка и след това в по-големите .
      Успех !
    • hrstoilkov
      hrstoilkov
      Бронз
      Определено ЕвроПокер 200$ фрий рол е много добър. 350-400 човека доста слаби играчи. Има опция за ре-бай 0.01$. Аз го играех с двоен бай-ин.
    • MartOoQ
      MartOoQ
      Бронз
      Първоначално публикувано от AApostolov
      Здравей !

Единственото гадно нещо е ,че 2 зали от микрогейминг не могат да вървят едновременно иначе залите им предлагат стабилно фриироли с малък трафик .
      Старса предлага най-голямо разнообразие от към стратегии . ( изключвам фрииролите там)
      Снг-та - отличен трафик
      Зум- отличен трафик
      Кеш - Отличен трафик
      Мтт - смазващ трафик

Съвет цели се в малките зали , за натрупване на сметка и след това в по-големите .
      Успех !

Аз си ги рънвам без проблем 2те зали.
      Мерси за съвета

@pkrspkrs
      Тези зали са ми достатачни,а и мисля да играя само вечер,тъй като са ми почва сесията в университета и не ми е много оферта да си пропилявам целия ден в игра на фрироли
    • MartOoQ
      MartOoQ
      Бронз
      1ви ден:
      Играни турнири 2/4 Покерстарс+Фултилт
      Резултат 0$

Във фултилт изгорях 12 места преди парите 77vs99 .Аз бях голям а той малък реизна ме 4 ББ,моят стак беше 30 ББ и го вкарах ол ин.Май не трябваше да права такива глупости преди балона,но здраве да е.
    • MartOoQ
      MartOoQ
      Бронз
      Вчера пропуснах да играя.Днеска играх 5 фрирола:
      Еuropoker-200$
      Pokerheaven-100$ daily +1000$ No deposit + 1000$ Pokerstrategy Welcome
      Fulltilt - BG Freroll
      Хубави турнири,но не успях нищо да взема и така банката си остава 0$.
      Утре пак ще се мъча :)
    • ICETOO
      ICETOO
      Бронз
      Да се вкарваш 30 ББ преди балона е безсмислено. Може да платиш само, защото 3бет ти е 12 ББ, което ти е над 1/3 от стака, и ако те колне на флоп, където нямаш сет си най-вероятно фолд. Ако се вкараш all-in на флопа ще си изправен срещу по висок покет или ръка която е ударила нещо на флопа и те бие. А да загубиш такава част от стака си няма смисъл. Аз също играя този в тилта, че и на мен банката не ми е голяма, а там не играеш за 5-10 цента поне. Успех и дано скоро влезеш по-напред някъде, за да си направиш банка :) .
    • MartOoQ
      MartOoQ
      Бронз
      Днеска играх фриролите в покерхевън,фултилт и еуропокер.
      Спечелих 1вите си 50 цента в покерхевън,с малко късмет можеше и повече но пак е нещо,така или иначе съм решил да цъкам само фрироли до края на месеца или докато не изградя поне 50$ банка,така че всеки цент е добре дошъл.
    • MartOoQ
      MartOoQ
      Бронз
      Днеска пак играх същите фрироли,този в покерстарс се отказах въобще да го играя много е дълъг,а и 8 часа ми е рано.
      Станах 4-ти на турнира в еуропокер за 15.55$.
      Вече поне ще имам за ребай,като го играя.

• MartOoQ
      MartOoQ
      Бронз
      Онзи ден не играх,че вчера имах изпит в университета и трябваше да ставам рано.Вчера записах 1000$ Тhursday freerol в евробет,който е за билети.
      Станах 6-ти и взех 3 билета:5$,11$,16$
      Само където 5$-вия и 16$-вия са за степове за някакъв пакет,докато 11$ мога да го играя и на МТТ,както и на СНГ.
      Мисля 11$-вия да го играя на хеадс ъп,тъй като още нямам банка и 20$ ми биха дошли добре.
    • MartOoQ
      MartOoQ
      Бронз
      Днеска не играх фрироли,но направих 1 хеадс ъп с билета за 11$ и така дигнах банката си с 20$.
      Сега банката ми е:
      EuroPoker:35.55$+16$Tournament ticket+5$Tournament ticket,които билети мога да ползвам само за степове.
      Pokerheaven:0.76$.
      Като за 1 седмица само от фрироли мисля че е добре.
      Вече почвам да записвам и вечерните 10 центови с ребай в европокера чат пат.
      При банка 50$ прехвърлям към старса,качвам покер тракера и почвам да жуля 50 центови 360 ман турбо.
    • MartOoQ
      MartOoQ
      Бронз
      Миналата вечер не играх.Тази доста слабо,турнира където е с 10 цента в европокер е с ребай от 25 цента и се набих 4$.Но все пак е оферта,защото наградния фонд не надвишава гарантираните след адона.Така,че мисля да продължа да го играя.Също така изиграх и билета си за 5$ за степовете и ми остана 16$-вия,който незнам как ще изиграя,като никога няма хора за там.
      Банка:Европокер:31.26$+16$ Тournament Ticket
      Покерхевън:0.94$
    • MartOoQ
      MartOoQ
      Бронз
      Напоследък много взех да ги изпускам тея фрироли.Днеска хванах само 10 центовия от 22:00 и записах няколко хеадс ъпа с него,че иначе ми е доста скучно мтт на 1 маса .Записах и 1 турнир 2.25$ 1200$ гарантирани,защото мислих че наградния фонд няма да се покерие.Резултатът не е добър.Спирам вече с глупостите,че ще взема пак да се зануля,както обикновенно.Продължавам само с фрироли и 10 центовия с 25 цента ребай до 50$ след което ще сменям залата.
      Банка:
      Еuropoker:26.86$+16$ Tournament Ticket
      Poker Heaven:0.94$.
    • MartOoQ
      MartOoQ
      Бронз
      Добре,дигнах се малко
      Банка:
      Европокер:47$
      Покерхевън:1$
      Тея дни трябва отида до банката си вкарам 20 лева в картата,че не съм депозирал в европокер да си дръпна парите,а и мисля да играя фрирола за 10К за депозирали в покер хевън
    • MartOoQ
      MartOoQ
      Бронз
      Нищо не направих на фрирола за 10К.
      Пуснал съм теглене към мънибукърс и ще депозирам банката в старс.(50$)
      Утре трябва си изтегля покер тракер и започвам 50 центовите 360 човекови турнири :pokerface:
    • MartOoQ
      MartOoQ
      Бронз
      Покерстарса добре ме посрещна.Поиграх малко 50 центови и резултата е едно 1-во и едно 3-то място :)
      Банка:93.47$
      Само където на покер тракера худа ми нещо не се пуска,иначе си отчита ръце.
    • MartOoQ
      MartOoQ
      Бронз
      Днеска резултата е подобен на вчерашния .Изиграх към 20 турнира,като записах едно 1-во едно 3-то и едно 6-то място.
      Банка:137.18$

Мисля да дигам нивото на 1$,като се чудя между 2 формата 90 ман турбо или 180 ман хипер турбо.Другия вариант е да си ги карам 50 центовите до 250$ и да отивам на 2.50$ 180 ман турбота.
    • ShellShok
      ShellShok
      Бронз
      За хипер турбо не мисля, че ще ти стигне банката :)
    • MartOoQ
      MartOoQ
      Бронз
      Почнах доларови 90 ман турбо.Там в пуш/фолд етапа на турнира играчите са доста по тайд сравнение с 50 центовия 360 човека,което е колкото -,толкова и +,но като не го знаех сякаш беше повече -,сега поне ще мога да злоупотребявам с това ,като ще гледам да не прекалявам.

Банка:135.48$

Ето графиката от 50 центовите:

Ако не ми се получи на доларовите може да се върна
    • 1
    • 2