25Е hot KQs

• noob3r
      noob3r
      Платина
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $150(BB) Replayer
      SB ($9,270)
      BB ($11,502)
      UTG ($9,710)
      UTG+1 ($9,635)
      UTG+2 ($16,782)
      MP1 ($9,550)
      Hero ($19,275)
      BTN ($13,991)

Dealt to Hero K:club: Q:club:

UTG raises to $375, fold, UTG+2 calls $375, fold, Hero calls $375, BTN calls $375, fold, BB calls $225

FLOP ($2,110) 7:club: 7:heart: T:club:

BB checks, UTG checks, UTG+2 bets $750, Hero calls $750, BTN folds, BB folds, UTG folds

TURN ($3,610) 7:club: 7:heart: T:club: A:heart:

UTG+2 bets $1,350, Hero calls $1,350

RIVER ($6,310) 7:club: 7:heart: T:club: A:heart: 5:spade:

UTG+2 checks, Hero bets $3,455,

Рейзера и колара са регове. Агресора е 17/11 за 600 ръце с 8% ОР от ранна, а тоя дето колва е 16/12 със 7,4 3бет за 250 ръце.

На флопа когато бетне така с толкова хора зад него според мен винаги има някаква готова ръка, но вече въпроса е, колко е силна тя? Според мен не би трябвало да е силен предвид бета му. Или го прави с абсолютния нътс с цел екшън, или има някаква средно силна ръка като Тх/88-99 може би?

Не знам дали е ок да рейзна тук, но пък ще ми стане доста тъпо, ако реши да ме превърти въпреки, че не мисля, че това ще се случва често. Даже като се замисля ми харесва повече да го рейзна тук и да го поставя в по-кофти спот.

На търна се подобрява само АТс в ренджа му и евентуално ръка като АJ спатии.

Дава ми доста добри пот оддс да си гоня дроуа и за това реших само да колна.

На ривъра ми стана много тъпо, защото ръката ми изглежда много на точно това, което е и е трудно да репна кой знае какво. Направих по-стандартен бет с цел да репрезентирам по-широк рендж, защото играча е рег, но като цяло нямам кой знае какви ръце за стойност тук.
  • 2 отговора
    • davidcana
      davidcana
      Бронз
      твоита ръка си прилича точно на ФД и няма кво друго да репнеш на ривъра
      толкова диип той ще реизне пре с някви монстъри така че реинджа му е някви средни чифтаци,някъв силен дроу както може и 7х да има

на ривъра много нежно те чеква да си бетнеш миснатите бурмаци ,то че няма как да спечелиш без бет е ясно ама и няма логика той да играе ч/ф така че аз я предавам с чек/ако е на някъв дроу има шанс и да си по добрата ръка/

даже не виждам как може да накараш по силна ръка да фолдне ривъра ,освен с някви оувърбети
    • bah22
      bah22
      Платина
      Здравей Людма,

Префлоп:
      Стандартно

Флоп:
      Бих предпочел да колнем, защото след нас има доста хора, а и не искаме да превръщаме тази ръка в блъф! Все пак имаме и позиция.

Търн:
      Дава ни доста добри пот оддс и затова си мисля, че е ОК да колнем. Все пак може и лошия да дроува, което значи че всъщност сме напред.

Ривър:
      Определено съм за чек, защото не мисля, че лошия ще фолдне достатъчно често. А и ние всъщност имаме шоудаун стойност с нът хай. :f_biggrin:

Поздрави,
      Бах