Съобщения в общност.

• ICETOO
      ICETOO
      Бронз
      Забелязах, че не се получават съобщенията, като това не е само при мен. Правя темата, защото не забелязах да има друга такава, а мисля, че проблема не е най-малък. Надявам се да бъде оправен проблемът скоро, защото така е трудно да разбера, дали някой ми е отговорил на въпросите, а аз не съм получил отговорът, или дори той не ми е получил съобщението ми с въпроси. Последния пример е с играч, който ми предложи, да сподели знанията си за даден формат и се оказа в крайна сметка, че и двамата си бяхме писали, но никой не беше получил нищо. Писмото му още не съм го получил, а беше преди повече от седмица.
      Надявам се някой от екипа на Pokerstrategy.com да обърне внимание на темата ми и да изкаже мнение по въпроса.
  • 2 отговора
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей ICETOO,

До сега не сме имали подобни оплаквания, но направих няколко пробни съобщение и изглежда, че наистина има проблем.

Ще предам за него на колегите от IT отдела, за да проверят какво се случва. След това ще пиша тук, когато имам повече информация.

Благодаря ти много за сигнала! :f_thumbsup: :fdrink

Поздрави,
      Александър
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей ICETOO,

Продължаваш ли да наблюдаваш подобни проблеми.

Като цяло не би трябвало да има такива, но аз също бях направил няколко теста тогава и съобщенията не пристигнаха, няколко часа по-късно обаче се появиха.

Колегите от IT отдела търсят причините, защото може би става дума за отделни съобщения, а не като цяло за такива на кирилица.

Поздрави,
      Александър