hi

• Mitsarkin
      Mitsarkin
      Бронз
      здравейте казвам се Иван занимавам се с покер около 2 години като по сериозно последните 8-9 месеца. Преди играех sit and go след, което се преустанових на ММТ до 180 човека в pokerstars .Проблема които имам е ,че когато спечеля дадена сума не мога да ги задържа и започва поредица от загуби и след това отново следващата печалба идва след поредица от мн загуби......с ,което ми е мн трудно да изградя каквато и да е банка наи-гадното е ,че почти винаги загубите ми са с мн силни карти и все късмета ми изневерява. Чета доста стати ,книги и гледам клипчета,но маи започнах да тъпча на едно място даите някакъв савет за подобряване на играта и излизане от дупката .........:)
  • 1 отговор
    • YeeJr
      YeeJr
      модератор
      модератор
      Здравей,

Това, което може да направиш, е да подобриш играта си и да спазваш БРМ. За МТТ е препоръчително да ме влизаш с повече от 1% от банката си, което би ти гарантирало достатъчно турнири, за да подобриш играта си тук за МТТ управление на банката. Ще ти помогне да се справиш с тилта. Тук за тилта, но може да разгледаш и другите статии.

За подобряване на играта е добре да си направиш блог, както и да пускаш ръце за анализ. Така ще елиминираш максимално фактора Късмет.

Виждам също, че си със статус начален - ако повишиш статуса си, ще можеш да отключиш нови материали и така да си помогнеш при постигане на успех.

Пожелавам ти успех