покер и трафик тревоги

• AnimeWatch
      AnimeWatch
      модератор
      модератор
      Здравейте,

важен въпрос ме тормози.Може ли да се ползва мобилен интернет на някой от операторите за игра на покер.Горе долу какъв интернет трафик се генерира от покер клиентите?
  • 9 отговора
    • RedGeneral86
      RedGeneral86
      Бронз
      Аз съм ползвал. Няма проблем, стига обхватът да е добър на съответното място. Не генерира много трафик. Дори да ти свършат бързите мегабайти, пак може да се играе.
    • AnimeWatch
      AnimeWatch
      модератор
      модератор
      То може ама в края на месеца колко левчета ще ти легне нета :facepalm:
    • RedGeneral86
      RedGeneral86
      Бронз
      Нищо не ти ляга. От много време не ти начисляват пари за овър трафик. Просто като ти свършат мегабайтите нетът става по-бавен.
    • Malykzaek
      Malykzaek
      Бронз
      Вземи карта на Виваком с неограничен и около 250мб на максимална скорост май беше и ще ти легне 5 лева,или си го добави към плана ако си на виваком,мисля че можеше :)
    • YeeJr
      YeeJr
      модератор
      модератор
      Здравей,

Аз имам флашка на глобул и нямам проблем с играта, не знам обаче колко трафик прави, предполагам няма да е много. Моят съвет е да пробваш към оператор, с който имаш договор - обикновено се правят пакети, които са по-евтини, ако плащаш за отделните услуги.

Успех
    • jikev
      jikev
      Бронз
      Аз имам флашка на глобул и нямам проблем с играта, не знам обаче колко трафик прави

Та цъкни си на програмката дето върви с флашката и виж!
      Всички ги имат!

Никакъв трафик, почти не генерира покера.
      Един час игра на 2-3 маси се равнява на едно отваряне на дир.бг примерно. 10-20МБ, колкото е само една снимка от фейса.
    • darkonebg
      darkonebg
      Главен админ
      Главен админ
      Здравейте,

Start > resmon > Enter

Ressource monitor е програма, интегрирана в Windows, която ще ви покаже точно колко хаби дадена връзка във всеки един момент.

За покер клиентите, много зависи от зала до зала, но jikev е прав в общи линии.

Поздрави,
      Камен
    • YeeJr
      YeeJr
      модератор
      модератор
      jikev :nh

AnimeWatch: И да кажа: внимавай какво подписваш, да не се окаже, че имаш нещо, което после няма да ти трябва. Преди време глобул имаше промоция - ползваш 1 месец и ако не ти хареса - връщаш - огледай се за подобни промоции първо.

Успех
    • jaarJaar
      jaarJaar
      Платина
      Аз съм с неограничен на телефона. Имам 100 мб бързи , но дори и когато свършат, се играе идеално.
      За справка, интернет страниците ми ги отваря доста по-бавно и тегаво, да не говорим фейсбук, но пък покерстарс няма грешка. :D