QQ на балона

• 3 отговора
    • noob3r
      noob3r
      Платина
      Здравей,

Префлоп:

Бих 3бетнал до по-малко. Така показваме доста сила. Може би до около 4,5К е ок.

Флоп:

Няма как да не се стакнем тук, но въпроса е дали да ги бутнем ние, или да чекнем и да го оставим той да заложи? И двете отигравания са ок със специфична информация.

Ако имаш каквито и да е въпроси, не се колебай да пишеш в тази тема, като натиснеш бутона "Помоли анализатора да погледне тази ръка отново!"

Поздрави,
      Noob3R
    • kr0daking
      kr0daking
      Бронз
      еми бях гледал видео , където се споменава , че трябва да рейзваме 3х предишния рейз + 1х за всеки платил преди нас.

3х 2000 = 6000 , но имам някаква информация за играча - бях го изгонил няколко подред и беше леко тилтнат ( с такова впечатление бях в този момент)

а ако чекна си мисля ,че в повечето случаи ще чек-бехайндне и има доста търн карти след , които съвсем ще изгубя до колко са силни дамите ми.
      Заради това взех решение за най - лесното отиграване?
    • noob3r
      noob3r
      Платина
      В случая стаковете ни са доста малки и според мен 3х 3бет е доста голям на тоя етап. Показва доста сила като цяло.

На флопа е стандартно като цяло, но е хубаво да се замисляме и за някакви алтернативи според информацията, която имаме за дадения играч.