1$ Full ring - QQ ITM

• dondonich
      dondonich
      Бронз
      IPoker, $1 Buy-in (200/400 blinds) No Limit Hold'em Tournament, 3 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

SB: 805 (2 bb)
      BB: 7,680 (19.2 bb) 23/2/4.3 137
      Hero (BTN): 6,515 (16.3 bb)

Preflop: Hero is BTN with Q Q
      Hero raises to 800, SB folds, BB calls 400

Flop: (1,800) 6 J J (2 players)
      BB checks, Hero bets 1,200, BB raises to 6,880 and is all-in, Hero folds

Results:
      4,200 pot
      Final Board: 6 J J
      BB mucked and won 4,200 (2,200 net)
      Hero mucked Q Q and lost (-2,000 net)
  • 2 отговора
    • danki4a
      danki4a
      Бронз
      Здравей,

лично аз направо бих ги пушнал тук. Иначе така изиграно на флопа няма нужда от такъв голям залог, можем да бетнем спокойно до 900 чипа на този сух борд. Много неприятно е този пуш, но май клоня към кол, защото ако държи едно от двете валета, защо му е да пушва, като може само да ни колне и да се опита да извлече още стойност на следващите улици. Той може да реши да играе така средни чифтове например. Вярно, че има един много къс стак, но пък и разликата м/у 2-ро и 3-то място е 10%, ако вземем тази ръка почти сигурно си печелим турнира. Ако държи някое от 2-те валета здраве да е.
    • Anto11
      Anto11
      Бронз
      Здравейте,

Първоначално публикувано от danki4a
      Здравей,

лично аз направо бих ги пушнал тук. Иначе така изиграно на флопа няма нужда от такъв голям залог, можем да бетнем спокойно до 900 чипа на този сух борд. Много неприятно е този пуш, но май клоня към кол, защото ако държи едно от двете валета, защо му е да пушва, като може само да ни колне и да се опита да извлече още стойност на следващите улици. Той може да реши да играе така средни чифтове например. Вярно, че има един много къс стак, но пък и разликата м/у 2-ро и 3-то място е 10%, ако вземем тази ръка почти сигурно си печелим турнира. Ако държи някое от 2-те валета здраве да е.
      +1. Като само не съм съгласен с пуша. Повече ми харесва рейза за стойност.
      Тъжен бет/кол на флопа, но няма какво да направим. :f_frown: . Wp.

Ако имате каквито и да е въпроси, не се колебайте да пишете в тази тема, като натиснете бутона

Поздрави,
      Антоан :pokerface: