Защо не ми идва бонуса

• linda565
      linda565
      Бронз
      здравейте защо не ми идва бонуса след като реших теста някой може ли да ми каже вече 48 часа минаха а на мене си ми исписва това

Преводът е започнат

Сметката ти беше одобрена от нашия екип. Можеш да очакваш първата част от безплатните ти пари за покер, по сметката ти в залата, в следващите 48 часа.
      След като парите са били преведени, ще можеш да играеш в избраната от теб покер зала. Пожелаваме ти успех в покер кариерат

Ние ще се опитаме да преведем парите до 48 часа. Моля проверявай имейла си редовно, в случай, че има проблем с покер сметката ти.
  • 7 отговора
    • Amatiorcho
      Amatiorcho
      Бронз
      Здравей , linda565

Можеш да пишеш ето ТУК за да ти обяснят подробно ;)

Поздрави,
      МаРтО
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей linda565 ,

Добре дошъл във форума ни! Аз се казвам Александър.

В момента безплатните пари за игра на покер са налични само в залата PKRи предполагам си ги заявил в нея.

Те са ни информирали, че на моменти имат множество трансфери и им отнема повече от желаното време да ги обработят, за което се предварително се извиняват.

Предполагам че случаят с теб е точно такъв, особено след като предните дни са били почивни. Ако има проблем с трансфера или е необходимо допълнително съдействие от твоя страна, ние ще се свърже с теб. Разбира се, винаги можеш да ни пишеш и на Помощ, на линка който Amatiorcho ти е предоставил. :f_thumbsup:

Докато ги очакваш те каня да се запознаеш с част от съдържанието ни:
      Статии за Покер Стратегии
      Видео материали

Надявам се също така да бъдеш активен във форума и те каня да се представиш на общността ни - ТУК.

Поздрави,
      Александър
    • linda565
      linda565
      Бронз
      О да. Почивни дни не бях помислила.Извинявам се за запитването и много ви благодаря за бързото съдействие от ваша страна. Сайтът ви е прекрасен и съм виждам че има доста неща за начинаещи в покера.Решила съм да започна първо с бонуса за да понауча малко как се играе.Един приятел ми каза че в Pokerstrategy.com мога да намеря всичко каквото ми е нужно за да стана добър играч и виждам че е така.

Благодаря
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей linda565,

Радвам се да науча, че уеб сайта ни ти харесва!

Вярвам, че ще намериш всичко необходимо за успешно начало в онлайн покера и ти пожелавам успех. :f_thumbsup:

Виждам, че вече си статус Бронз, който ще ти предостави достъп до още повече от учебното ни съдържание.

Поздрави,
      Александър
    • Amatiorcho
      Amatiorcho
      Бронз
      Здравей linda565 ,

Моя единствен съвет който давам на всички е да се спазва БРМ, за да можеш при всякакви обствоятелства да издържиш на всякакви даунсуинги и тилтове ;) Късмет по масите и умната :D

Поздрави,
      МаРтО
    • Omarkasa
      Omarkasa
      Начален
      Здравейте и на мен не ми идва бонуса акаунт (Omarkas94) чакам го от толкова време, но все още не е дошъл
    • achko
      achko
      Бронз
      Здравей Omarkasa,

Получил си отговор на въпроса си ТУК.

Поздрави,
      achko