1,1$ 6мах 2,5к гтд К10с

• hrstoilkov
      hrstoilkov
      Бронз
      PokerStars No-Limit Hold'em, 1.1 Tournament, 400/800 Blinds 100 Ante (6 handed) - PokerStars Converter Tool from http://www.flopturnriver.com

Button (t35,304)
      SB (t51,570)
      BB (t95,787)
      UTG (t12,347)
      MP (t96,849)
      Hero (CO) (t33,517)

Hero's M: 18.62

Preflop: Hero is CO with K, 10
      2 folds, Hero bets t2,000, 2 folds, BB raises to t4,000, Hero calls t2,000

Flop: (t9,000) 10, A, A (2 players)
      BB bets t4,800, Hero raises to t9,600, BB calls t4,800

Turn: (t28,200) 9 (2 players)
      BB checks, Hero checks

River: (t28,200) 3 (2 players)
      BB checks, Hero bets t10,400, 1 fold

Total pot: t28,200

Results below:

Hero didn't show K, 10 (nothing).

опонента доста агресивен и с много чипове. след рейза на флопа правя мин рейз с идеята да фолдна на пуш или 3 бет
      след кола чек на търна
      ривера определено смятам ,че няма А и бевам около 1/3 :)
  • 6 отговора
    • excentrzm
      excentrzm
      Сребро
      Можеш ли да ми кажеш каква ти е идеята за рейза на флопа ? Там си само кол !
      Търн - чек
      Ривър- чек !!!! Нали се сещаш , че по същия начин ще изиграе и JJ-KK , това че няма Асо не означава , че не си бит. Ти направо сам си се валюбетваш.
    • hrstoilkov
      hrstoilkov
      Бронз
      рейза донякъде ме комитва ,но така знам къде се намирам в ръката. Точно срещу този противник мисля ,че ОК,според информацията която имам до момента , а съм доста време на една маса с него.
    • excentrzm
      excentrzm
      Сребро
      С този рейз се изолираш само срещу по-силни ръце ! Ти сам се валюбетваш.
    • noob3r
      noob3r
      Платина
      Здравейте,

Префлоп:

Тук бих мин-рейзнал стандартно.

С толкова добри пот оддс и suited ръка сравнително дийп мисля, че е ок кол в позиция.

Флоп:

Тук не бих рейзвал, защото няма почти никакъв смисъл. Първо, че ние не презентираме нищо и второ, защото не обичам да си превръщам ръцете в блъф.

Кол според мен е супер стандартно.

Не очаквам тоя играч, ако не е закачил тоя борд да го играе бет/бет/бет с блъф толкова често, че да се притесняваме на търна/ривъра.

Търн:

Сега в тоя спот е трудно да разберем къде сме в ръката, защото има и ФД, с който играча може да е колнал.

Ривър:

Така играно можем и да си чекнем ривъра, защото някои играчи ще играят така и JJ-KK, но си мисля, че и в залога има стойност, ако смятаме, че ще си заложи за стойност КК тип ръка на ривъра.

Ако имаш каквито и да е въпроси, не се колебай да пишеш в тази тема, като натиснеш бутона "Помоли анализатора да погледне тази ръка отново!"

Поздрави,
      Noob3R
    • hrstoilkov
      hrstoilkov
      Бронз
      Отварях малко повече от 2ББ стандартно.Играча слоу плейваше ръцете които е ударил, и играеше бет/бет/ чек/бет
      когато не е ударил или е ударил 3рд пеар+. С тази информация мисля ,че така е ок ръката.
    • excentrzm
      excentrzm
      Сребро
      Тенденциите на играча са без значение в тоя спот. Важното е че ти правиш супер - ЕВ отиграване , от което никога няма да печелиш чипове ! Незнам как по-просто да ти го обясним