Omaha тренировки

• Alcas
      Alcas
      Бронз
      В последно време доста се запалих по омаха. Ще се радвам ако мога да гледам тренировки по PLO. Мисля че доста хора от общността ще проявят интерес към формата. В крайна сметка с популяризирането на формата ще може всички да сме си от полза :)

Също така се надявам да видя нови видео материали за PLO дублирани на български главно за PLO 25-100
  • 6 отговора
    • benitomussolini88
      benitomussolini88
      Бронз
      +1
      На много хора е интересна ,бързо се развива и може би има хора който искат да я изучават. Би било хубаво ако и в нашата общност се провеждат тренировки.
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравейте,

Ще предам на Камен за това запитване, защото в случая той може да ви предостави повече информация какво е възможно да се направи около тези тренировки.

Поздрави,
      Александър
    • darkonebg
      darkonebg
      Главен админ
      Главен админ
      Здравейте,

Преди малко над половин година бях намерил добър и доста мотивиран треньор за Omahа и се опитах да раздвижа варианта. Не се получи поради изключително ниския интерес, като дори нямаше нито един желаещ за безплатна частна тренировка с него. :(

В същото време форумът за стратегически дискусии на Omaha е без никакъв трафик през последните няколко месеца. Всичко това ще се отрази доста пагубно на една евентуална тренировка на живо.

Това, което можете да направите, е да започнете една активна Omaha общност, която да иска да се учи и да дискутира играта. Ако това се случи, ще пробваме и с видеа и евентуално тренировки.

Поздрави,
      Камен
    • Alcas
      Alcas
      Бронз
      Радвам се да чуя, че и преди е имало подобна идея, дори до треньор се е стигнало. Жалко че не се е получило :f_frown:

Покрай мен запалих и Noober с който се надявам в бъдеще да стават интересни дискусии в омаха раздела. Идните няколко седмици ще се опитам да направя статус злато и да стигна ПЛО50 за да пускам ръце за анализ на омаха.

Между другото ако не е тайна кой е бил миналия треньор?
    • darkonebg
      darkonebg
      Главен админ
      Главен админ
      Как ще е тайна :P
      http://bg.pokerstrategy.com/news/content/61550/

Поздрави,
      Камен
    • RalevSLR
      RalevSLR
      Бронз
      Ако има Омаха тренировки аз също съм навит да участвам.