$1 K3 6-Max bubble

• TedyTo
      TedyTo
      Бронз
      Boss Media (IPN) No-Limit Hold'em Tournament, 100/200 Blinds (4 handed) - BossMedia Converter Tool from http://www.flopturnriver.com

Hero (BB) (t1,650)
      Button (t4,160)
      SB (t1,690)

Hero's M: 5.50

Preflop: Hero is BB with K:heart: , 3:club:
      1 fold, SB calls t100, Hero checks

Flop: (t400) 10:diamond: , K:spade: , 4:spade: (2 players)
      SB bets t600, Hero go all in t1450, SB calls t890

Turn: (t3340) A:diamond: (2 players)

River: (t3340) 4:club: (2 players)

Total pot: t3340

Здравейте!
      Предишните няколко ръце този играч правеше кражби срещу мен!

След залога> от пот, изключих ръце Kx в рейнджа му и прецених, че ръката ми за момента е най-добрата. Предположих, че той има дроус ръка.
      1. При толкова много аутове за него правилна ли е играта от моя страна?

2. Мисля, че имах и много малка вероятност за фолд, защото той почти се кумитна със залога на флопа. Вие как мислите?

3. По-добре ли беше да фолдна на флопа и да продължа със 6ББ?

4. Как бихте изиграли ръката?

Поздрави!:)
  • 1 отговор
    • pArCh0n
      pArCh0n
      Платина
      Здравей TedyTo,

Ако имаш наблюдения, че играча лимпва често от СБ можем и директно да пушнем префлоп. Ще му трябва добра ръка, за да се стакне на балона.

Така както си играла префлоп (предполагам, че си момиче), на флопа можеш или да пушнеш или да колнеш. За фолд с тези стакове и срещу риба не може да става въпрос. Ако пушнем можем да изгоним някои чисти блъфове, докато ако само колнем ще му дадем шанс да бетне отново на търна. Да кажем ако държи ръка като 55 или 33 и ние пушнем на флопа, той може и да се изплаши и да фолдне. Така или иначе, той няма да фолдне флъш или стрейт дроу, така че пиките няма за какво да ни притесняват. Повече клоня към кол на флопа, но и пуш определено не е грешно. Като цяло, правилно изиграна ръка.

Ако имаш каквито и да е въпроси, не се колебай да пишеш в тази тема, като натиснеш бутона

Поздрави,
      pArCh0n