Mini Masters (PKR) 6$

• danielpetrov666
      danielpetrov666
      Бронз
      Искам да ви попитам за професионално мение, защото по време на ръката се поколебах и все още се колебая дали ми беше правилен хода. Ситуацията е следната:
      550 човека сме, платените места са до 300, аз съм 350 със под средния стак и имам 11BB, така де 22 000 стак при блинд 1000/2000. Имаше и анте.
      Аз съм от MP2 или MP3 и държа AK, UG2 s 55 000 стак реизва 2.5x блинда 5000. Влизам ол-ин като го слагах на чифтове 99-KK или AJ-AK, на което повече се надявах. Той извади JJ и на мен нищо не ми излезна отдолу.
      Допълнителна информация е, че масата беше доста лууз и преди 5-6 врътки същия спечели шоудан с 55 срещу 88.
      Според вас правилен ли беше пуш-а или трябваше да фолда като се има предвид рейза от ранна със стак над 40BB при loose-aggresive opponent. Не ми работи HM2 в PKR, но по мой наблюдения беше такъв.
  • 1 отговор
    • noob3r
      noob3r
      Платина
      Здравей,

Префлоп:

В такава ситуация с АК бих се стакнал 100 пъти от 100 и дори няма да го мисля. Супер стандартната ситуация.

Защо това, че опонента е loose-aggresive и това, че рейзва с 40ББ от ранна позиция, те кара да фолднеш? Дори трябва да е обратното и да си супер щастлив да се стакнеш тук.

Ако имаш каквито и да е въпроси, не се колебай да пишеш в тази тема, като натиснеш бутона "Помоли анализатора да погледне тази ръка отново!"

Поздрави,
      Noob3R