Затвориха ми сметката в Unibet Poker....

• 5 отговора
    • Vankata112
      Vankata112
      Бронз
      Здравей, taraaaa045

Съжалявам да разбера, че са ти заключили акаунта, но си нарушил едно от основните правила на всички Покер зали.
      Най добре е да се свържеш с тях и да им обясниш как седят нещата.Надявам се да те разберът и да се оправят нещата.
      Можеш да направиш това чрез някой от следните методи.

http://bg.unibet.com/info/about/customer-service -> на този адрес можеш да провериш за часовете в които можете да се свържеш с отдела за обслужване на клиенти през чат на живо
      info@unibet.com -> 24 часов отдел за обслужване на клиенти, на английски език
      info-bg@unibet.com -> където ще можеш да зададеш въпроса си на български, но обърни внимание че няма денонощна поддръжка и отговорите могат да се забавят значително повече.

Ще те помоля да пишеш на кирилица, тъй като това е основна част от форумните не принципи. Ако нямаш инсталиран кирилизатор, можеш да използваш следният онлайн - Цък.

Поздрави,
      Иван
    • taraaaa045
      taraaaa045
      Бронз
      аз им писах на тия от потдрайката в унибет отговориха ми 4е акауна 6те си остане заклу4ен маи завинаги доколкото разбирам обясних им 4е слу4аино сам се обаркал но отговор няма а на тия от бг супортна изоб6то няма да си играя да им пи6е пове4е 4 ти ден ги 4акам да ми отговорят не6то за6тото и на тях им обясних как стоят не6тата .... една студена вода и тва е
    • djbobbybb
      djbobbybb
      модератор
      модератор
      Здравей taraaaa045,

За съжаление няма как да ти помогнем.За двойна сметка наказанието е такова във всички зали-->бан и конфискуване на средствата.

Можеш само да си вземеш поука и занапред да се запознаваш с правилата на залите и да не допускаш нарушения.

Ще трябва да си избереш нова зала,ето нашите предложения:

Най-добрите бонуси в света на онлайн покера

Ако решиш да си избереш нова зала следвай точно указанията,за да успееш да се тракнеш правилно и да вдигнеш статуса си в Pokerstrategy.

Поздрави,

Боби.
    • taraaaa045
      taraaaa045
      Бронз
      :fuuu:както и да е йиви и здрави да са не са ми парвите загубени 100 лв така4е :) но ме доядя за това 4е сам се прецаках тоя пат
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей taraaaa045,

Съжалявам за това, че са ти блокирали средствата, но както вече са те посъветвали Vankata112 и djbobbybb, свържи се отново с тях и ги запитай дали можеш да получиш поне средствата, които си депозирал, но има смисъл да го правиш само и единствено, ако не си играл едновременно с двете сметки.

Съветвам те да четеш внимателно правилата и условията на покер залите, в които се регистрираш. Те не са както тези на софтуерните пакети, които инсталираме (не е трябва да пренебрегваме и тях), с които често сме свикнали дори да не поглеждаме и съобразяваме. Сметките в покер залите са свързани с истински пари и често много големи суми. Също така дори твоята да не е - играеш срещу такива хора и залата трябва да гарантира, че всички играчи са поставени при равни условия и средствата им са защитени, за това и не правят компромиси при нарушаване на правилата и условията им за ползване. :)

В случай че ще си създаваш сметка в нова зала, те каня да се посъветваш с нас за това, коя ще бъде най-подходяща за теб, като ни посочиш необходимата информация в следната тема: Общи покер дискусии » Избор на покер зала: попитай експертите!

Поздрави и успехи,
      Александър