от нл2 на нл5

• umoren87
      umoren87
      Бронз
      Здравейте,някои може ли да ми даде съвет как ще е най-оптимално направих банка 100$ на нл2 и искам да се кача на нл5,играя на 6 маси фулринг,като в последните няколко дни играя на 5 маси нл2 и една на нл5 за да ми трупа инфо за играчите.
      Въпроса ми е дали постепенно да отварям маси на нл5,за да имам повечко инфо или направо да отварям 6 маси на нл5,как ще е по-добре според вас ?(
      Поздрави
  • 3 отговора
    • djbobbybb
      djbobbybb
      модератор
      модератор
      Здравей umoren87,

Това е добро решение да добавиш малък процент от играта си на горния лимит,докато направиш необходимата банка.

Поздрави,

Боби
    • umoren87
      umoren87
      Бронз
      Първоначално публикувано от djbobbybb
      Здравей umoren87,

Това е добро решение да добавиш малък процент от играта си на горния лимит,докато направиш необходимата банка.

Поздрави,

Боби
      Здравей,и все пак как да премина на нл5 направо с 6 маси или постепенно?

Поздрави
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей umoren87,

Личното ми мнение е, че ако вече имаш банка за NL5 - трябва направо да преминеш на игра на такива маси. Моят опит сочи, че смесването на различни лимити в началото е малко объркващо и може да не оразмеряваш правилно залозите си при новия лимит, което особено когато играеш на една маса на него и няколко на по-долен, прави шанса за това дори още по-голям.

Дори да не е пълно преминаване, когато отваряш маси от по-високия лимит, остави си само такива.

Все пак обаче има много играчи, за които това не е проблем и го правят, дори смесвайки маси от 3 различни лимити (особено на по-високите, когато няма достатъчно трафик).

Всичко зависи от това дали можеш да се концентрираш достатъчно, за да го правиш, така че приеми написаното по-горе като отделен съвет, който може да не е валиден при теб, а не като правило. :f_thumbsup:

Поздрави и успех,
      Александър