$1 AKs 6-Max

• TedyTo
      TedyTo
      Бронз
      Boss Media (IPN) No-Limit Hold'em Tournament, 25/50 Blinds (5 handed) - BossMedia Converter Tool from http://www.flopturnriver.com

MP (t1,215)
      Button (t1,575)
      SB (t1,095)
      Hero (BB) (t2,260)
      UTG (t1,355)

Hero's M: 30.13

Preflop: Hero is BB with K:club: , A:club:
      2 folds, Button bets t143, 1 fold, Hero calls t93

Flop: (t286) 2:diamond: , 7:club: , 7:diamond: (2 players)
      Hero checks, Button bets t150, Hero calls t150

Turn: (t586) 2:heart: (2 players)
      Hero checks, Button checks

River: (t586) 10:heart: (2 players)
      Hero bets t200, Button calls t200

Total pot: t1,011

Как е изиграна ръката?
      На rever направих BlokBet 1/3пот, като допусках, че ще разделим пота. Правилно ли е?

Поздрави!:)
  • 4 отговора
    • danki4a
      danki4a
      Бронз
      Здравей,

префлоп задължителен 3-бет за стойност до 400-420 чипа. След като поемем инициативата префлоп на флопа с един с-бет ще прибираме пота в повечето случаи.
    • Anto11
      Anto11
      Бронз
      Здравейте,

Префлоп:

Както danki4a e написал преди мен, трябва да трибетнем за стойн ост до около 450 чипа е да се стакнем префлоп. Ръката ни е повече от достатъчно силна за да го направим.

Флоп:

Така изиграно, извън позиция е много неприятно и на този борд ако бяхме на по-висок лимит бих колнал, но тук няма да се заигравам и чек/фолд ми харесва повече. Не знаем дали сме напред, а дори да сме напред на флопа на търна опонента ще ни накара често да фолднем тъй като там чек/фолдваме освен ако не ударил асо или поп.

Търн:

Така изиграно чек/фолд тук.

Ривър:

Някакво малко мин бетче или бетче до 100 чипа като блок бет е интересна идея и ми харесва. Повече не бих бетнал. Чек/фолд също е ОК.

Ако имате каквито и да е въпроси, не се колебайте да пишете в тази тема, като натиснете бутона

Поздрави,
      Антоан :pokerface:
    • TedyTo
      TedyTo
      Бронз
      Благодаря за анализа!

Пре-флоп не 3бет-нах, защото още не съм много уверена в постфлоп играта си, а и в таблицата на началните ръце е дадено да call-на. Мисля, че на тези лимити (1$) се правят 3ББ oR със силни ръце.
      Моята ръка не стой лошо срещу тях, но все пак реших да не играя прекалено агресивно:) префлоп.
      Сега като се замисля повече ми харесва да 3бет-на, както вие ме съветвате, за което ви благодаря!
      Ще се замисля и върху blockBet стойностите(кога да ги правя и колко големи да бъдат те. ):) .

Поздрави!
    • Anto11
      Anto11
      Бронз
      Здравей,

Радвам се че сме помогнали =) .

Успех!

Поздрави,
      Антоан :pokerface: