.

• 9 отговора
    • niksy79
      niksy79
      Бронз
      Пробвай на Кап масите в Хевъна, на НЛ10, капът е 2Е, така че ще имаш горе долу 50 БИ, което не е много, но не е и малко, а играчите са почти същите като на НЛ4. На капа се прави и два пъти повече рейк от нормалните маси - хората лесно се стакват и средния пот винаги е доста висок. Ще направиш 100Е за нула време. Аз на НЛ25 кап, за вечер 7-8 часа игра на три маси правя към 50-60Е рейк, така че спокойно на НЛ10 може да постигнеш двайсетина на ден.

Хайде, успех с новото начало!
    • Malykzaek
      Malykzaek
      Бронз
      .
    • achko
      achko
      Бронз
      Здравей Наско,

Чести нов блог и от мен! :s_cool:

А иначе Ники ги разбира всичките формати! :D

Поздрави,
      achko
    • niksy79
      niksy79
      Бронз
      Първоначално публикувано от Malykzaek
      Доста добра идея.
      Нямаше трафик на кап масите на нл10/абсолютно никакъв/,за това играх на нл4 4 кап маси. Първите ми впечатления е,че играчите са станали МЕГА ДОНКОВЕ. Съвсем сериозен съм... Плащат рейзовете ми префлоп със ВСИЧКО и донкват дори и най-слабия чифт все едно е нътс. Стакват се със ВСИЧКО: днес поне от 102 до Q10 и т.н. Май трябва да се приспособя съм тази игра,сигурно ще е ползотворна. Изгубих 2 стака/4е/,но май май ще ги мачкам стига да държат картите. Довечера сигурно ще се напълнят кап масите и на НЛ10 и ще пробвам стратегията ти :)
      Ти от кога стана кеу играч? :f_eek: Не беше ли СНГ акула :f_biggrin:

Поздрави
      Почти същата работа е и на НЛ25 кап, има точно трима редовни играчи, другите са пълен ужас. Префлоп не три-бетвай, има ли рейз и държиш нещо от рода на ТТ+, AQ+ директно пушвай. Малките чифтове и конектори може спокойно да си ги лимпнеш - така или иначе всички ще ти платят рейза, няма смисъл :facepalm: , лимпваш с цялата маса и ако удариш, събираш задължително поне един. А, и имай предви, че капа е малко по вариативен, така че десет петнайсет входа на плюс или минус лесно се правят, още повече когато те плащат постоянно.

Относно кеша - СНГ-то е мъртво почти в Хевън, играя кеш по неволя, ама ще взема да го науча и него накрая.

ПП achko, напълно прав си, освен НЛ кеша, съм покорил още и ФЛ, РАЗ, дори имам петдесетина хиляди ръце на плюс от... БАДУГИ :D :facepalm:
    • Malykzaek
      Malykzaek
      Бронз
      .
    • niksy79
      niksy79
      Бронз
      Ами първо, както ти казах, капът е малко вариативен, аз имам моменти от по десет-петнайсет стака на минус или плюс. Второ, за малкото ръце, които изиграхме, ми се стори, че си прекалено тайт за тия маси, но за толкова ръце може просто да не си имал карта. Иначе да, на тая маса не ми вървеше хич тогава, ама имаше само още една на НЛ25 и не ми се играеше само на една маса. Та на въпросната маса, добре че беше тоя преди мен, дето постянно лимпваше и ми доплащаше рейза и после фолдваше на с-бета, та възвървах един-два стака така. Този го рейзвах с почти всеки две :D После се понапълниха на горното ниво и направих двайсет и няколко евра горница.

А, имаше една ръка с осмиците, където колд колна май някакъв рейз и кол след него, общо взето нямаш тука добри одс за сет(въпреки, че удари тогава), предвид малките стакове, но с тая ръка спокойно може да се нашиеш и да флипваш срещу високи карти. Това естествено ще увеличи вариацията, но когато тя е с теб ще правиш повече профит.

А днес и през уикенда ще пробвам СНГ-тата 5мах на 5Е, че мисля да участвам и във второто състезание другата седмица, малко да подгрея един вид...
    • Malykzaek
      Malykzaek
      Бронз
      .
    • Malykzaek
      Malykzaek
      Бронз
      .
    • Malykzaek
      Malykzaek
      Бронз
      .