преинсталиране на компютъра ХМ2

• umoren87
      umoren87
      Бронз
      Здравейте,ползвам ХМ2 ще си преинсталвам компа,разбрах че трябва да ресетна от настройките на ХМ,интересува ме само папката с хенд хисторито ли трябва да си запазя преди преинсталирането за да ми останат всички статистики досега или има и още нещо което да запазвам,моля сигурен отговор някои който го е правил вече :)
      Поздрави
  • 4 отговора
    • N0pr3s3n7
      N0pr3s3n7
      Диамант
      по принцип има една много доволна функция поне в ХЕМ 1 , мисля че трябва и 2 да е има , (освен ако не ти е адски голяма дата базата защото ще отнеме бая време - над 5-6 часа) system restore , които реално ти запазва цялата датабаза , настройки и прочие (точно както е при уиндолса system back up-a ) . Намира се в хем 1 : file -> backup & restore . Отваря ти се system wizard : избираш да направиш back up . Файла става около 1.5гб до 2 (зависи пак от всичките неща - датабазата и т.н.) След това от същия прозорец избираш Restore и същия файл който си направил преди това. Това е всичко и е много лесно , просто отнема бая време да се направи back up файлът и после да се ресторне. Потърси го при хем 2 ако искаш , работи на 100 % , правил съм го така 2 пъти .
    • davidcana
      davidcana
      Бронз
      аз съм го правил също и е за 5мин
      запазваш папка "постгрес"
      след преинсталацията ,преинсталираш постгрес като трябва да му посочиш мястото на запазената папка,пишеш кодовете и тва
      има го обяснено с картинки като за 5 годишни на холдеммениджър.ком
    • umoren87
      umoren87
      Бронз
      Първоначално публикувано от N0pr3s3n7
      по принцип има една много доволна функция поне в ХЕМ 1 , мисля че трябва и 2 да е има , (освен ако не ти е адски голяма дата базата защото ще отнеме бая време - над 5-6 часа) system restore , които реално ти запазва цялата датабаза , настройки и прочие (точно както е при уиндолса system back up-a ) . Намира се в хем 1 : file -> backup & restore . Отваря ти се system wizard : избираш да направиш back up . Файла става около 1.5гб до 2 (зависи пак от всичките неща - датабазата и т.н.) След това от същия прозорец избираш Restore и същия файл който си направил преди това. Това е всичко и е много лесно , просто отнема бая време да се направи back up файлът и после да се ресторне. Потърси го при хем 2 ако искаш , работи на 100 % , правил съм го така 2 пъти .
      И всъщност каде ще се запази инфото ХМ ли ще го с храни ?(
    • umoren87
      umoren87
      Бронз
      Благодаря ще пробвам е ще пиша как е минало