$1 AKо 6-Max

• TedyTo
      TedyTo
      Бронз
      Boss Media (IPN) No-Limit Hold'em Tournament, 25/50 Blinds (5 handed) - BossMedia Converter Tool from http://www.flopturnriver.com

UTG (t1,590)
      Hero (Button) (t1,205)
      SB (t1,575)
      BB (t3,130)

Hero's M: 16.07

Preflop: Hero is Button with K:heart: , A:diamond:
      1 fold, Hero bets t150, SB calls t125, BB calls t100

Flop: (t450) 3:diamond: , Q:club: , 7:club: (3 players)
      SB checks, BB checks, Hero bets t337, 1 fold, BB calls t337

Turn: (t1,124) 10:diamond: (2 players)
      BB checks, hero all in t718,BB calls t718

River: (t1,124) 9:diamond: (2 players)

Total pot: t1,124

Реших да изиграя ръката по-агресивно!
      SB играеше почти всички ръце като колваше често до край. Много трудно мога да го поставя на някакъв рейндж.
      На търна влезнах all in като смятах, че всяко А, К, J ще направят ръката ми монстър. Не мисля, че имаше голямо фолд екуити от страна на SB. Правилно ли е решението ми?

Ще изчакам мненията ви и след това ще ви напиша с каква ръка игра SB.:)
      Поздрави!
  • 3 отговора
    • danki4a
      danki4a
      Бронз
      Здравей,

префлоп е ОК. Срещу двама на този борд е най-добре да чекнем и ако не се подобрим, да се откажем от ръката си. Ако сме срещу един е добре да направим с-бет. Така изиграно няма смисъл от толкова голям с-бет, не сме ударили нищо и както казваш имаме колинг стейшън срещу нас. Бих заложил най-много 200-220 чипа. След като ни колват на флоп, на търна бих чекнал бихайнд. На ривъра ако заложи имаме лесен фолд.
    • jikev
      jikev
      Бронз
      Здравей TedyTo,

След като СБ играе много ръце и не фолдва не знам какъв е смисълът от този цбет с/у 2ма. Имаме много малко екуити в ръката (дори и бакдор флъшове и стрейтове нямаме). Бих чекнал на всички улици освен ако не се подобря.

Ако имате каквито и да е въпроси, не се колебайте да пишете в тази тема, като натиснете бутона

Поздрави,
      jikev
    • TedyTo
      TedyTo
      Бронз
      Балгодаря за анализа!:)
      Ще преразгледам играта си постфлоп, когато не съм ударила борда. Разбрах грешките, които съм допуснала.
      Опонента игра с чифт 22. Просто не знам как издържа на напрежението. Префло показвам сила, на флоп показвам сила, на търна казвам ударила съм добре борда.:) Явно той беше решил да колва до край пък каквото стане:)
      Поздрави и успех по масите!:)