Въпрос?

• HrdStL1
      HrdStL1
      Бронз
      Имах няколко акаунта във фуллтилт и играех фреероли. После реших да депозирам в един от акаунтите. И добре всичко ок, но когато на един турнир завърших 7ми, след като свърши турнира ми закриха сметката точно заради това че имам много акаунти. Изпратих им писмо с документи с които да потвърдя че аз живея на този адрес които съм дал и че това съм аз. Изпратих им всичко което искаха, и ми казаха че е започнало разследване и реглед на нещата които съм им дал. И се забавиха доста време, затова им писах да проверя какво става, и ми върнаха отговор да изчакам, но вече минаха 2 седмици и им писах отново, но вече повече от 1 седмица няма отговор.... И се чудя дали ще ми върнат акаунта или не ? Някой имал ли е подобен проблем, и какво е станало ? ?(
  • 3 отговора
    • kymupa
      kymupa
      Бронз
      По принцип нямаш право да имаш повече от един акаунт. Не искам да те обезкуражавам, но едва ли ще си видиш парите, тъй като са прибирали пари и за доста по-глупави причини. Нахалствай пък ще видим.
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Здравей HrdStL1,

Във Full Tilt, в другите покер зали и в PokerStrategy.com не е разрешено да имаш повече от една сметка/регистрация.

Единственото, което мога да ти препоръчам е да пишеш на отдела за обслужване на клиенти на Full Tilt и да ги помолиш да затворят всички останали сметки и да ти оставят само една. И им бъде много благодарен ако го направят, защото имат пълното основание да ти затворят всички сметки.

Поздрави,

Станислав
    • HrdStL1
      HrdStL1
      Бронз
      аха мерси за инфото, надявам се хората от fulltilt да са благосклони към мене :)