$1 JJ 6-Max

• VenciLo
      VenciLo
      Бронз
      Boss Media (IPN) No-Limit Hold'em Tournament, 15/30 Blinds (5 handed) - BossMedia Converter Tool from http://www.flopturnriver.com

saw flop | saw showdown

BB (t1,890)
      UTG (t1,425)
      Hero (MP) (t1,455)
      Button (t1,230)
      SB (t1,500)

Hero's M: 32.33

Preflop: Hero is MP with J, J
      UTG calls t30, Hero bets t120, 2 folds, BB raises t210, 1 fold, Hero calls t120

Flop: (t525) 2, 5, 3 (2 players)
      BB bets t232, Hero calls t232

Turn: (t989) 7 (2 players)
      BB checks, Hero checks

River: (t989) A (2 players)
      BB checks, Hero checks

Total pot: t989

Здравейте!
      Префлоп
      1. Бихте ли продължили префлоп след ре-рейз на опонента.
      Флоп
      2. След като опонета направи бет 1/2 пот, предположих че има чифтове 66-ТТ, АТ+,КQ+. Каква линия да заема? Сега като се замисля опонетът залага малко над 1/2 пот, което според мен показва спокойствие, залог за стройност и силен чифт след ре-рейз префлоп. Може би това е мястото, където разбираме най-много за ръката на опонета.
      Търн
      Реших да играя check/fold търн и блокбет/фолд на ривър(ако не излезне по висока карта от J).

Поздрави!
  • 3 отговора
    • danki4a
      danki4a
      Бронз
      Здравей,

няма как фолднем след този мижав 3-бет префлоп, освен това сме на позиция. Лично аз до търна най-късно бих вкарал всичките си чипове. Ако покаже QQ+ здраве да е.
    • Anto11
      Anto11
      Бронз
      Здравейте,

Реших да играя check/fold търн и блокбет/фолд на ривър(ако не излезне по висока карта от J).

Добре изиграна ръка. на нормален трибет трябва да флднем. Като фолд ако опонента ни бетне на търна е ОК. Много често ще е с QQ+. Кол една улица е достатъчно. На ривър. Можем да бетнем малко за стойност от по-слаби поквети ако чекне пак. На това асо е ОК да чекнем тъй като може да е решил на търна да чекне QQ-KK, а на ривър ги колва, както и всичките аса, които има. Има прекалено малко ръце, от които да вземем стойност.

Ако имате каквито и да е въпроси, не се колебайте да пишете в тази тема, като натиснете бутона

Поздрави,
      Антоан :pokerface:
    • VenciLo
      VenciLo
      Бронз
      Благодаря за коментарите!
      Противникът беше с КК.
      На това асо е ОК да чекнем тъй като може да е решил на търна да чекне QQ-KK, а на ривър ги колва, както и всичките аса, които има. Има прекалено малко ръце, от които да вземем стойност.

Сега се замислих по-дълбоко над ситуацията. Мисля, че тази ситуация е доста тънка поне за мен. По време на играта нямах много време да помисля, но сега видях къде можеше да сгреша. Благодаря за коментара!:)