Телевизионна реклама на PokerStrategy.com по Ring TV

• StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Здравейте,

Като доказателство за сериозното отношение на PokerStrategy.com към българските покер играчи и техния потенциал, oт 17-ти май ние вече рекламираме и по българската телевизии Ring TV и PRO BG.

С гордост ви съобщаваме, че станахме спонсор на предаването "Световни покер серии Европа/European poker tour", което се излъчва всеки понеделник и вторник по Ринг ТВ. Освен това можете да видите телевизионната ни реклама утре от 17:00 по време на прякото: Англия, Чемпиъншип: Блекпул - Кардиф Сити, финален плейоф, както и всеки ден в предаванията Център и Специално.

Ще се радваме да споделите вашите коментари, мнения и критики за телевизионна ни реклама.

Поздрави,

Станислав
  • 4 отговора
    • Rossess
      Rossess
      Бронз
      Време беше да се създаде повечко шум около PokerStrategy. Сайта няма аналог, поне за Българските покер играчи. Надявам се да постигнете целите, към които се стремите с рекламата.

Поздрави.
    • jikev
      jikev
      Сребро
      Хм, как от 21-ви(т.е. днес) бре?...
      Преди няколко дни ви гледах!
      Добре е да посочите и часа на предаването. Аз гледам покер след 23.00 и тогава и видях рекламите ви, на някакъв турнир в Лондон с БЕТФЕЪРлого навсякъде .
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Първоначално публикувано от jikev
      Хм, как от 21-ви(т.е. днес) бре?...
      Преди няколко дни ви гледах!
      Добре е да посочите и часа на предаването. Аз гледам покер след 23.00 и тогава и видях рекламите ви, на някакъв турнир в Лондон с БЕТФЕЪРлого навсякъде .
      Добре де... 17-ти май, не 21-ви... Редактирах си темата.... :-)
    • nenko91
      nenko91
      Бронз
      Ами честито !!! :s_love: Още не съм я засякъл, ама от сега ще следя :D