много акаунти?

• dobo9105
      dobo9105
      Бронз
      един познат вече има регистрации във фуллтилт и покерстарса и то по две и,и двете са регистрирани от различни компютри и е нямал проблем и сега ще го навивам да играе със бонус от 50 $.Ако си си направи регистрация от моя лаптоп (от който никога не е регистриран акаунт) ще може ли да играе без проблеми, защото чета че хората имат известни главоболия. А пък иска да играе в един от двата сайта,защото и аз играя в тях и ги харесваме. Да се регне ли в един от двата(предпочита Фуллтилт) или нещо друго да се прави? В крайна сметка ще играе от своя си компютър от който има вече регистрации.
  • 29 отговора
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Първоначално публикувано от dobo9105
      един познат вече има регистрации във фуллтилт и покерстарса и то по две и,и двете са регистрирани от различни компютри и е нямал проблем и сега ще го навивам да играе със бонус от 50 $.Ако си си направи регистрация от моя лаптоп (от който никога не е регистриран акаунт) ще може ли да играе без проблеми, защото чета че хората имат известни главоболия. А пък иска да играе в един от двата сайта,защото и аз играя в тях и ги харесваме. Да се регне ли в един от двата(предпочита Фуллтилт) или нещо друго да се прави? В крайна сметка ще играе от своя си компютър от който има вече регистрации.
      Ако няма никакви извлечени ползи в някой от двата сайта (говоря за точки, пари и т.н.), по добре да пише на отдела за обслужване, да му изтрият акаунтите, за да си направи нов. Но не знам как биха реагирали, разбирайки, че има по 2 акаунта. ?( Може да каже, че единият е на баща му. :D
      Защото изискването на покерстратеджи е да няма абсолютно никакъв акаунт в залата, която избере.
    • dobo9105
      dobo9105
      Бронз
      Ама кое има по-голямо значение от кое PC се е регна или кое играе? И като казваш пари и точки.Еми в единия сайт е има 17 то4ки :D в другия направи 12$ и ги загуби.
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Първоначално публикувано от dobo9105
      Ама кое има по-голямо значение от кое PC се е регна или кое играе? И като казваш пари и точки.Еми в единия сайт е има 17 то4ки :D в другия направи 12$ и ги загуби.
      Ако са му празни акаунтите, то тогава няма да има предрасъдици да пише на съпорта на залата, да му бъдат изтрити, за да си направи нов.

Относно правенето на акаунт на друг компютър - Веднъж разбере ли залата, че има повече от 1 акаунт на негово име, ще му затвори всичките и ще му вземе парите. Така че по-добре да подходи разумно от рано, а не после да пише във форума и да се вайка. ;)

Успех!
    • kymupa
      kymupa
      Бронз
      Няма значение колко акаунта са направение от един компютър, важното е да не са на един и същ човек.

Щом вече има регистрация в дадена покер зала не може да вземе бонуса там.
    • dobo9105
      dobo9105
      Бронз
      еми ок ще пишем на залата да му изтрият другите акаунти във Fulltilt , но те дали ще се занимават с такива работи въобще? :D А бе просто искаме да играем в една зала и двамата.А ако няма вариант ще приемем и друг вариант :)
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей dobo9105,

Нещата не са толкова елементарни. Според залите - незаконно (в нарушение на техните правила и условия е!) да имаш повече от една сметка - както и при нас.

Щом сметките са с истински пари, не виждам как ще стане това "изтриване" на сметките. Разбира се, моля да говорите със залата.

Поздрави,
      Деси
    • dobo9105
      dobo9105
      Бронз
      реално в нито един от акаунтите си няма пари само 6 vpp точки в единия и двата акаунта са правени отдавна и са правени на базик (смисал то толкова е играно от тях де,като го знам как играе). Според вас ако бъдат изтрити (по някакъв начин) и се започне на чисто не би трябвало да има проблем нали? А относно вашия сайт , никога не е имал нищо общо.
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей отново dobo9105,

Според мен не е ясно едно нещо - регистрацията на сметка дори на "майтап" е истинска и залата такова нещо няма да приеме за извинение и просто да изтрие профила му. Отваряш си сметка със залата и започваш да играеш на кеш игри, а дори и фрийроли - от това по-истинска регистрация няма. Да не говорим, че повечето зали смятат за напълно истинска и сметка, която все още няма депозит или фрийроли играни, а е с виртуални пари. Да си избере друга зала, за да не си навлече нежелани проблеми.

Поздрави,
      Деси
    • dobo9105
      dobo9105
      Бронз
      ОК добре може да ставам леко нахален , обаче все пак да питам :D ами ако регне майка си, че и от друго PC . И кое е по важно на кого е сметката , от кое PC e регистрирана или от кое PC се играе . Съжелявам че питам за такива глупости ама да знам аз. Ако някой играч е имал подобен проблем също да пише.
    • TheDi
      TheDi
      Бронз
      Аз преди години като навлизах в този "бизнес" не знаех много как седят нещата в залите и си набласках 5 рег в покерстарс, я не ми харесало името , я съм си забравил паролата , след доста време ми писаха емаил в който ми обясниха всичко и цялата процедура. Аз най очтиво обясних ситуацията и те ми предложиха да ми замразят всички останали и да ми оставят всъщност реалният ми . Така и стана и сега няма проблем .
      За добо , тия шмекери дето ти се въртят в главата те съветвам да не ги споменаваш поне тука защото хората колкото и да се правят, че няма нищо вече ти имат IP адреса и на компа и на интернета ;]. А за сметката , трябва ти различно IP на компа и различни данни .
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @ dobo9105,

Здравей отново,

Поради тези много интересни историйки и номера, които се въртят в главата на много сънародници, ами родината ни е подложена на стриктни проверки, където и да било в онлайн пространството.

Спомням си, когато си отварях сметката в bet365. :s_mad: Излезе ми чат прозорче и агентът ми предложи депозитен бонус. Всичко беше наред и офертата и процедурата, бях направила всичко както си му е ред, ама след малко ми каза "Опа, България, не мога да ти помогна в момента, мила. Твоята родина е в зоната с много измами и трябва да ми пратиш копие на всички документи и тогава." :( Усмихнах се и му написах на човка: ясно, след 5 мин. ще ги имаш всичките. Не бях изненадана, защото знам в кой списък сме, ама много ми се иска да излезем от него.

Спрете с тези опити за измама, защото няма да ви доведе до никъде и ще загубите! Това е НЕЗАКОННО!!

Поздрави,
      Деси
    • dobo9105
      dobo9105
      Бронз
      Деси ок,не правя опити за измама , само питам за едно мое аверче, което ще понесе ако не играе във Fulltilt или Pokerstars. Аз лично нямам проблеми и никога не съм правил опит да мамя и пр. Мерси много за информацията . А и още нещо след Fulltilt и Pokerstars , кой друг сайт е много добър (само без Bet365, защото там ми се стори много глупаво ) :D
    • jikev
      jikev
      Бронз
      Разберете, че това не са чатърските ви акаунти, които си правите в Скаипе примерно. Тук става дума за пари и всичко е повече от сигурно!
      Я си представи ей тъй на майтап да си направиш две лични карти или две шофьорски книжки. Какво ще стане, като те докопат ченгетата?
    • dobo9105
      dobo9105
      Бронз
      Аве jikev зле ли си не виждаш ли горния ми пост . Само питам искам да си изясня някои неща не съм тръгнал да лъжа хората.Тц Тц Тц не стига че ми пратиха 50 $ че и ще лъжа OMG Тва за книжката беше малко тъпо
    • jikev
      jikev
      Бронз
      Да, и за мен е тъпо, но младежите опитват да го правят!
      Очевадно нередно е!
      Явно са пропуснали нещо във възпитанието си и за тях го казваме.
      Не го правете! Престъпление е и ще бъдете жестоко наказани като (ако) ви заловят!
    • dobo9105
      dobo9105
      Бронз
      OMG нямам думи . Изключително неподготвен се изказваш . Не знам "ние младежите" колко сме глупави във твоите очи , но по-добре си замълчи , защото май годинките са ти са се отразили зле, дори и да си на 25-младежо.
    • yolov
      yolov
      Бронз
      Здравейте dobo9105 и jikev,

Съдейки по горните постове, наистина смятам, че положението се изясни, покер залите имат доста стриктни правила относно съзадването на повече от една сметка, независимо от това какви причини и мотиви може да има потребителят. Също така, знайте че когато покер зала ви откаже изтриване на сметка или едновременно съществуване на повече от една сметка, не са длъжни да дават обяснения, те следват фирмена политика и са длъжни да се придържат към определени правила.

От развитието на разговора, имам усещането че и двамата сте на крачка да стъпите отвъд тънката линия на любезния тон, затова ви моля да спазвате нашите форумни правила.

Предварително ви благодаря и моля за разбиране.

Поздрави,
      yolov
    • jikev
      jikev
      Бронз
      Хм, питаш, някой се опитва да ти отговори, да ти е в помощ и не само на теб...
      Карай както си знаеш!
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравейте момчета,

Няма нужда от повече дискусии. Всички казахме каквото трябва и предлагам да приключим тази дискусия.

Благодаря предварително!

Поздрави,
      Деси
    • 1
    • 2