3,5$ sng 6 max AQo

• 7 отговора
    • dondonich
      dondonich
      Бронз
      Аз виждам 2 опции.
      1-ва : Фолд.
      2-ра : кол и да се опитаме да го надиграем пост флоп в позиция.
    • hrstoilkov
      hrstoilkov
      Бронз
      той е ол ин няма постфлоп
    • dondonich
      dondonich
      Бронз
      :facepalm: :ayfkm
      Не знам как не съм го видял.
      Трябва ми сън!
      Игнорирайте го моите коментари
    • Bibitooo
      Bibitooo
      Бронз
      Ако MP 4-бетне и ги слагаш на подобен рейндж, пак стоиш зле. Би трябвало да се замислиш, защо въобще 3-бетваш.
    • hrstoilkov
      hrstoilkov
      Бронз
      5 човека сме и АQ играе много добре от позиция постфлоп и според мен е задължителен 3 бет ,като не 3 бетвам супер много точно заради 2мата след мен и фолдвам ако някой пушне.
    • Bibitooo
      Bibitooo
      Бронз
      Първоначално публикувано от hrstoilkov
      5 човека сме и АQ играе много добре от позиция постфлоп и според мен е задължителен 3 бет ,като не 3 бетвам супер много точно заради 2мата след мен и фолдвам ако някой пушне.
      Някой, който играе кеш маси те е объркал, най-вероятно. С тази ръка 3-бет/фолд е непечелившо. С този стак. Би трябвало да колнеш или да фолднеш. Зависи от опонента. Може да играеш и 3 бет/ кол, но само срещу определени хора. С много широк рейндж на 4-бет. Също така с този стак не знам за каква постфлоп игра говориш в 3-бетнат пот. По същия начин може да играеш и QJs. Няма голяма разлика.
    • Anto11
      Anto11
      Бронз
      Здравейте,

Само кол е най-добрия вариант тук. Опонента ни може да играе по-слаби аса така или покети, съответно няма смисъл да 3-бет/фолдваме толкова хубава ръка.
      След като сме трибетнали имаме лесен фолд. Ръката ни е прекалено слаба за да се стакнем.

Ако имате каквито и да е въпроси, не се колебайте да пишете в тази тема, като натиснете бутона

Поздрави,
      Антоан :pokerface: