снг 3,5$ 6 мах А10о

• hrstoilkov
      hrstoilkov
      Бронз
      PokerStars No-Limit Hold'em, 3.5 Tournament, 15/30 Blinds (5 handed) - PokerStars Converter Tool from http://www.flopturnriver.com

SB (t1,950)
      Hero (BB) (t2,460)
      UTG (t1,490)
      MP (t1,715)
      Button (t1,385)

Hero's M: 54.67

Preflop: Hero is BB with 10, A
      UTG calls t30, 2 folds, SB calls t15, Hero bets t120, UTG calls t90, SB calls t90

Flop: (t360) 7, A, Q (3 players)
      SB checks, Hero bets t210, 1 fold, SB calls t210

Turn: (t780) K (2 players)
      SB checks, Hero checks

River: (t780) A (2 players)
      SB bets t300, Hero calls t300

Total pot: t1,380

Results below:

SB had 6, 5 (flush, Ace high).
      Hero didn't show 10, A (nothing).
      Outcome: SB won t1,380

на търна имам ли 2ри бет ? Картата допълва стрейта и реших чек за пот контрол. Ривера идва спатия А и права 3 оф ъ каинд ,но запълва флъша имам кол или е фолд ?
  • 4 отговора
    • Bibitooo
      Bibitooo
      Бронз
      С три барела с АТ няма да си напред в дългосрочен план, освен срещу тотален маниак. В случая имаме изключение, защото имаш трипс на ривъра и може да ти плати Поп или Дама. Но, ако залагаш на флопа и търна, би трябвало да имаш стак, колкото пота, за да можеш да фолднеш на ривъра. Рейза ти префлоп трябва да е достатъчно голям, за да имаш вероятност за фолд. Ако плати само единия, продължаващ залог на подходящ борд( като блъф) ще е печеливш. Рядко ще има подходящ борд за залог срещу двамата (като блъф). Ако платят двамата по-големия рейз, ще имаш възможност да бутнеш на търна. Вярно, че е оувърбет, но това не е голям проблем. Плащат с дроу на този лимит.
      Така, както си я изиграл, не можеш да фолднеш на такъв залог на ривъра.
    • hrstoilkov
      hrstoilkov
      Бронз
      според мен грешката ми е на флопа още - по голям бет защото борда има яко дроус до около 310 и мога да бетна 850 на търна. Като мисля ,че ако ме пушне на търна ще го прави с КQ, A7, AK, J10, вчико друго трябва да е фолд от негова страна.
    • Bibitooo
      Bibitooo
      Бронз
      Това, което казваш по-горе, може и да го правиш с въздух. Казах ти, с по-голям рейз префлоп и подходящ залог на флопа, на търна може да влезеш Ол ин, като леко ще надвишиш размера на пота. Ако ти плаща с дроус на търна, ти си на печалба.
    • Anto11
      Anto11
      Бронз
      Здравейте,

Префлоп:

Само чек. Ръката ни е прекалено слаба за да рейзнем.

Флоп:

ОК.

Търн:

Най-добре е да бетнем отново. Борда е неприятен и искаме да вземем стойност от дроувете на опонента ни. Бет до около 350 чипа е ОК.

Ривър:

Тъжен кол, но в диапазона на опонента ни има и по-слаби готови ръце от нашата. Няма как да фолднем.

Ако имате каквито и да е въпроси, не се колебайте да пишете в тази тема, като натиснете бутона

Поздрави,
      Антоан :pokerface: