$ "изгубени в превода"

• JoDDDzz
      JoDDDzz
      Бронз
      Здрасти,
      Проблема ми не засяга покер играта, но бих се радвал на някое друго утешително мнение.
      Пробвах да депозирам цялата си банка в друга зала чрез Neteller, при което залата ми отхвърля депозита, а от Neteller ми пращат мейл, че транзакцията е била успешна и парите ми наистина липсваха от акаунта. На момента звъннах на покер залата, от там ми казаха че депозита е отхвърлен, понеже съм пробвал с прекалено голяма сума за 1-ви депозит и трябва да се свържа с Neteller за проблема с липсващата сума. Така и направих. Свързах се със съпорт операторка, която ми обясни, че не съм единствения на когото се е случило, че имат някакъв проблем и веднага щом го оправят ще ми върнат парите. Мина 1 седмица и реших да им пиша да ги питам какво става, при което ми отговориха, че трябва да се свържа със покерзалата да им дам един код чрез който да опитат "fund tracing" и едва ако няма никакви резултати да се свържа пак обратно с Neteller....
      И така вече се чудя какво да правя, имам чувството, че само ме размотават, а сумата не е малка. Рейкбекът който щях да получавам в залата си е една хубава заплата, която доста ми помага.
      Ще се радвам на мнения от хора, на които им се е случвало нещо подобно или са компетентни поне малко в тази област. ?(
  • 3 отговора
    • jikev
      jikev
      Сребро
      Споко, няма де да изчезнат!
      Дай им тоя код и следвай инструкциите!
      Няма за какво да се притесняваш, ако не си правил глупости (друг акаунт, бонуси..)
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей,

Щом от Neteller са те посъветвали да се свържеш с покер залата, най-добре е да го направиш. След като от страна на Neteller транзакцията е била успешна, парите по-скоро са спрели в покер залата.

Не се притеснявай, няма да изчезнат. Такива ситуации са неприятни и отнема известно време, докато се разрешат, но това не означава, че няма да получиш парите си.

Поздрави,
      Надя
    • JoDDDzz
      JoDDDzz
      Бронз
      Благодаря Ви! Стриктно следвам указанията и се надявам наистина да няма поводи за притеснение. Дано са коректни.