тракване на сметка

• 18 отговора
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей pokerspike ,

Пиши на отдела ни за обслужване на клиенти от тук http://bg.pokerstrategy.com/home/support/

Изпрати ни и цифрите от номера на сметката ти в Poker Heaven. Трябва да кликнеш на "Cashier" (каса), за да видиш номера на сметката си в горния десен ъгъл.

Например ако номерът на твоята сметка е HVN_BET112233, тогава ни изпрати 112233.

Поздрави,
      Александър
    • pokerspike
      pokerspike
      Бронз
      Номера го въведах четвъртък още преди депозита ей сега ще драсна на съпорта да видим къде е плоблема
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      :f_thumbsup:
      Надявам се всичко вече да е наред.

Поздрави,
      Александър
    • pokerspike
      pokerspike
      Бронз
      Чакаме да се актуализира всичко да видим дали всичко ще е ок
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Ще се радвам да ни споделиш, когато това се случи и успех на масите в залата! :)

Поздрави,
      Александър
    • pokerspike
      pokerspike
      Бронз
      тракването стана успешно получавам вече точки и получих 100 точки бонус искам да попитам те влизат ли в левел ъп промоцията
      Изчисления за статус GoldЗлато
      10 StrategyPoints на ден за 20 дни + 200 StrategyPoints
      20x 10 бонус StrategyPoints на ден + 200 StrategyPoints
      100 бонус StrategyPoints + 100 StrategyPoints
      Общо = Статус GoldЗлато
      защото пише че се включват
      а пък по-рано бях питал защото пишеше защото в страницата на хевъна пише 500 стратеджи бонус при депозит и казахте че не важат
      не че нещо просто да знам по колко да прая че имам 200(+50 от вчера) да знам 250 или 350 още треа да напрая за 9 дена че ще ходя си почивам
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей pokerspike,

Радвам се, че всичко с тракването на сметката ти е наред и си получил своите бонус точки.

Моля, обърни внимание на условията на промоцията.

За да можеш да се възползваш от нея и да получиш парична награда в залата и бонус от StrategyPoints, не трябва просто да събереш определено количество StrategyPoints за месеца, а трябва да имаш 20 дни с поне 10, 90 или 320 StrategyPoints на ден.

Също така - бонус точките като тези 100 StrategyPoints са само за твоя статус и не участват в промоции - така че те не се броят.

Например, за да получиш статус злато и паричния бонус в залата Poker Heaven ти трябва да направиш 10 StrategyPoints на ден за 20 дни от месеца, като тези 10 StrategyPoints са от играта ти в залата Poker Heaven.

Поздрави,
      Александър
    • pokerspike
      pokerspike
      Бронз
      тази промоция ще я има ли следващия месец че за този май нема се класирам защото почнах късно имам 1-2 по-малки дни а в края на месеца ще ходя на планина и смятам да стана злато но само с около 16-17 дена с поне 10 стратеджи на ден
      и некой може ли ми светне сайдкика бачка ли за хевъна че не го владея нещо
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей pokerspike,

Щом можеш да станеш статус Злато само с 15-дена игра - това е чудесно. В такъв случай промоцията би ти била полезна само с паричната си награда,

Днес е 12-и юни, а до края на месеца остават 20 дни (с включен днешния), така че спокойно можеш да се пребориш и за паричната награда, особено след като вече имаш дни с игра. :f_thumbsup:

Обичайно тази промоция се провежда по веднъж на няколко месеца, но до сега не е била в последователни такива. Също така, не можем да обявяваме предварително за започването на промоции, освен ако това не е включено в техния план. :)

Относно PokerStrategy.com SideKick - той не поддържа залата Poker Heaven, така че за съжаление няма да можеш да го използваш в нея.

Поздрави,
      Александър
    • pokerspike
      pokerspike
      Бронз
      100 точки бонус от депозит 25 дни по 10 точки бонус и трябва да направя 150 за злато а вече имам 80 за тази с точките няма да мога загщото на 25-ти заминавам на планина и няма да мога да направя 20 с по 10
      Има ли друга подобна безплатна програма коато да бачка в хевъна
    • achko
      achko
      Бронз
      Здравей pokerspike,

За съжаление нямам информация за подобна безплатна програма, като вариант е да използваш пробните версии на HM2 и PT4.

Поздрави,
      achko
    • pokerspike
      pokerspike
      Бронз
      кое според теб е по-добро и закупуването му за 1 година ли е или постоянно
    • Vankata112
      Vankata112
      Бронз
      Здравей, pokerspike

Попринцип и двете програми са доста добри(все едно да сравняваш Мерцедес и БМВ). Закупуването им е за постоянно и няма определен срок.

Поздрави,
      Иван
    • pokerspike
      pokerspike
      Бронз
      е Мерцедеса е по-добър въпроса ми е коя дава по-малко бъгове(по няблюдение от оплаквания тук във форума) и допълнително ако закупя за микро лимитите после има ли отстъпка за фулл версията или треа да платя пълната сума
    • achko
      achko
      Бронз
      Здравей pokerspike,

Зависи също така къде играеш и какъв компютър имаш.

По мои наблюдения HM2 е по-тежка, но работи и в PKR, а PT4 не работи в тази зала.

Можеш да закупиш small stakes версията и след това само да си доплатиш до пълната версия.

Поздрави,
      achko
    • pokerspike
      pokerspike
      Бронз
      за хевъна на онгейм
    • Vankata112
      Vankata112
      Бронз
      Първоначално публикувано от pokerspike
      е Мерцедеса е по-добър
      Въпрос на вкус :)

въпроса ми е коя дава по-малко бъгове(по няблюдение от оплаквания тук във форума) и допълнително ако закупя за микро лимитите после има ли отстъпка за фулл версията или треа да платя пълната сума

Не мога аз да ти направя такова сравнение, но общо взето и двете програми са добри.Аз ползвам ПТ и не съм срещал кой знае какви бъгове, но дори и да се проявят такива, обикновенно ги отстраняват при следващия ъпдейт, което според мен се отнася и за двете програми.
      Мисля, че и двете могат да се надграждат до пълната версия.
      И двете имат триал версии, които можеш да изпробваш безплатно и да се спреш на тази която ти допадне повече.
      Като цяло мисля, че ПТ е малко по лек от ХМ и не товари толкова компютъра.

Поздрави.
    • pokerspike
      pokerspike
      Бронз
      мерси ще пробвам с триал версията на ПТ значи щом е по-лека щот щайгата ми е слабичка с хард диск от ерата с динозаврите(60ГБ)