Странен проблем

• iwillgoon
      iwillgoon
      Бронз
      Здравейте на всички! От скоро се занимавам с покер, научих за 50$ началния бонус и преминах теста успешно. Попълних данните си, избрах си покер платформа и вчера получих и-мейл, че бонусът ми е пратен на сметката в кейк покер. Странното в случая е, че както виждате тук на сайта имам и бронз-статус, тези там броячите за точките вече ми текат, а всъщност на сметка ми в кейк покер 50$ не са получени...? Четох за забавянето и т.н. при други играчи, обаче на мен нито ми бяха искани фактури, лични карти и т.н., следователно въобще нямаше забавяне, снощи около 3 часа през ноща ми бе изпратен и-мейла, че парите са на сметката ми. Конкретния ми въпрос е - това нормално ли е? Имам предвид, според мен е естествено да има някакво забавяне при банковия трансфер и т.н., но странното е, че "формално" се водя, че тези пари ги имам, тук на покер стратеджи поне е така, но на практика аз не мога да ги използвам, да играя, да правя точки и т.н.
      Поздрави
  • 9 отговора
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @iwillgoon,

Ако до утре $50 не са в сметката ти, моля те свържи се с отдела ни за връзка с клиенти. Потвърдено ми беше, че такива ситуации са възможни и молим за малко търпение.

Документи не се изискват задължително, а на случаен принцип, това е част от системата ни за сигурност.

Поздрави,
      Деси
    • iwillgoon
      iwillgoon
      Бронз
      Благодаря ти за бързия отговор!
    • hazarta23
      hazarta23
      Бронз
      Здравейте.След решаването на теста се регистрирах в Cakepoker като следвах стъпките както е показано на сайта и всичко беше наред.Създадох си акаунд с истински пари и изпратих сканирани документи за самоличност,каквото е условието за получаването на бонуса.Влизах в акаунда си в без никакъв проблем,дори играх няколко фрерола докато изчаквах бонуса ми да бъде преведен.Но след 2 дена се опитах да вляза да проверя дали е преведен бонусът ми и ми изписа error 212 и не ме пускаше да вляза.Писах на съпорта за този проблем и те ми отговориха че съм имал две рейкбек сметки в тая мрежа и е било недопустимо това.Въпроса ми е ако си затворя другата сметка която имам дали ще мога да ползвам бонусът от free 50 +100. Благодаря предварително ?(
    • PreslavCSKA
      PreslavCSKA
      Бронз
      За пръв път чувам подобно нещо. Къде в кейк мрежата още взимаш рейкбек, че да те затварят?
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @hazarta23,
      Работата е там, че вече си имал сметка в Cake poker с истински пари и сега си се опитал да регистрираш втора. Те няма да допуснат ти да имаш две сметки, нито никоя друга покер зала. Още повече с цел възползване от промоция, бонус, в това число и нашите $50.

Дори да си затвориш сметката там, те няма да ти позволят да отвориш нова, а ще ти кажат да си смениш потребителското име (прякора), и че вече си имаш сметка. Пробвай при друга зала, където нямаш регистрация. :s_cool:

Поздрави,
      Деси
    • iwillgoon
      iwillgoon
      Бронз
      Между другото аз получих $50 в Събота вечерта ^^
    • hazarta23
      hazarta23
      Бронз
      Привет на всички.Явно не сте ме разбрали какво съм искал да кажа.Имам само една сметка в Cakepoker,която си я отворих когато преминах теста а съпорта ми отговориха че имам две рейк сметки в тази мрежа а не в самата зала Cakepoker.Мсля че другата ми сметка е от Танграпокер и въпроса ми е дали ако си закрия сметката в Тангра ще мога да ползвам бонуса предлаган от pokerstrategy.Честно казано не мога да го проумея това нещо как мога да играя 2-3 дена и изведнъж да ми блокират сметката X( .Успех на всички :D
    • PreslavCSKA
      PreslavCSKA
      Бронз
      В тая Кейк мрежа всичко е възможно и нищо не би ме учудило. Мен ме обвиниха за бот за това, че съм играел едновременно на 8-10 маси и съм рейзвал/all-in само силни ръце ?( :baby: ?( :baby:

Та 2-3 дена трябваше да ме "разследват" за да установят, че не играел бот... аматьорска работа малко :D
    • iwillgoon
      iwillgoon
      Бронз
      Аз играя в кейк покер. Единственното, което не ми харесва е, че има малко маси, за малките лимити поне е така.