За покани приятел

• dobo9105
      dobo9105
      Бронз
      Тъй като вече почвам да каня много хора да играят. Имам едно въпросче , само линка ли трябва или трябва и да пишат кой е препоръчал сайта,защото не ми се обяснява на всеки какво трябва да се прави,само линка ще сварши работа нали?
  • 7 отговора
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей,

На сайта ни е обяснено следното:

Препоръчването на нови членове към PokerStrategy.com е лесно. Всичко, което те трябва да направят, е...

* да се регистрират в PokerStrategy.com, като използват линка към твоята покана,
      * или да въведат твоето потребителско име като поръчител при регистрацията си.

Ще намериш линка си за препоръчване горе вдясно на тази страница. Всеки път, когато някой се регистрира чрез теб като поръчител, ние ще знаем, че ти си го препоръчал.

Твоите приятели могат също така да използват формуляра за стандартна регистрация и да въведат твоето потребителско име като име на поръчител.

Важно: Ако твоят приятел влезе в нашия сайт през друг линк, преди да е използвал линка ти за препоръчване, той все пак е в сила. Взема се под внимание последния използван линк.

Ако твоят приятел въведе потребителското ти име като име на своя поръчител, всички останали линкове се игнорират. Така че, ако не си сигурен, че твоят приятел се регистрира с правилния линк, кажи му да въведе името ти като име на поръчител.

За повече информация: цък.

Поздрави,
      Деси
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      И аз имам въпросче:

Гледам, че един от поканените ми приятели, вече ми е заработил 10$. До тук добре, но до бутона "Изплати към" стоят само 4 от залите партньорки на PS и моята липсва там. :f_o:
      Изборите са:
      :diamond: Titan Poker
      :diamond: Party Poker
      :diamond: Full Tilt Poker
      :diamond: Mansion Poker

Защо ги няма всички зали в тази опция? При положение, че нямах възможност да избера нито една от тях, когато си правех регистрация. Не предлагахте бонус към тях. :)
    • pitbulbg
      pitbulbg
      Бронз
      А можем ли да каним приятели който са от друга държава?
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Първоначално публикувано от moodkiller
      И аз имам въпросче:

Гледам, че един от поканените ми приятели, вече ми е заработил 10$. До тук добре, но до бутона "Изплати към" стоят само 4 от залите партньорки на PS и моята липсва там. :f_o:
      Изборите са:
      :diamond: Titan Poker
      :diamond: Party Poker
      :diamond: Full Tilt Poker
      :diamond: Mansion Poker

Защо ги няма всички зали в тази опция? При положение, че нямах възможност да избера нито една от тях, когато си правех регистрация. Не предлагахте бонус към тях. :)
      Здравей,

За съжаление плащания по програмата Покани приятел са възможно само към тези покер зали. Скоро планираме да представим и Moneybookers към опциите за изтегляне, за да можете да теглите своите средства, независимо в коя покер зала играете.

Първоначално публикувано от pitbulbg
      А можем ли да каним приятели който са от друга държава?
      Разбира се, няма значение в коя държава живеят препоръчаните от теб приятели.

Поздрави,
      Надя
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Първоначално публикувано от Nadia

Здравей,

За съжаление плащания по програмата Покани приятел са възможно само към тези покер зали. Скоро планираме да представим и Moneybookers към опциите за изтегляне, за да можете да теглите своите средства, независимо в коя покер зала играете.

Поздрави,
      Надя
      Успех с начинанието тогава! Но това поражда още 2 въпроса (извинявай че ще те изтормозя).

- И колко време могат да стоят парите от "Покани приятел" в "Изплащане", без да съм ги пренасочил към някоя зала и да не изчезнат?

П.с. За първият въпрос вече прочетох отговора в друга тема, затова го изтривам. :D
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Първоначално публикувано от moodkiller
      Успех с начинанието тогава! Но това поражда още 2 въпроса (извинявай че ще те изтормозя).

- Ако имам сметка в една от горепосочените зали, която не е отворена чрез PS, може ли да ми бъде тракната към PS ?
      - И колко време могат да стоят парите от "Покани приятел" в "Изплащане", без да съм ги пренасочил към някоя зала и да не изчезнат?
      Не се притеснявай да задаваш въпроси - това в никакъв случай не е тормоз.

За съжаление не е възможно вече съществуваща сметка да бъде ретракната към нас. Обаче за Full Tilt Poker не е необходимо сметката ти да е тракната към нас, трябва просто да си я въвел в профила си.

Няма ограничение във времето за изтегляне на парите. Ако искаш, можеш да изчакаш да се съберат $1 000 по сметката ти, преди да ги изтеглиш.

Поздрави,
      Надя
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Първоначално публикувано от Nadia

Няма ограничение във времето за изтегляне на парите. Ако искаш, можеш да изчакаш да се съберат $1 000 по сметката ти, преди да ги изтеглиш.

Поздрави,
      Надя
      Супер сте! Мерси за бързите отговори, ще изчакам тогава да събера повече и ще му мисля, дали Мънибукърс, дали ФТП. Иначе точно за ФТП питах, но видях отговора в друга тема със същият въпрос.