Още един въпрос за теглене

• PooLoVe
      PooLoVe
      Бронз
      Препоръчах доста приятели, от тези които играят до няколко дни би трябвало да покрия $50 и искам да ги изтегля в Full Tilt.

Проблемът е, че вече имам сметка там. Мога ли да ги изтегля към нея, при положение че не съм се регистрирал в този покер клиент през вашият линк?

Още един въпрос - забелязах че когато не играя, Strategy Points ми намаляват. Ако това стане и с препоръчаните ми приятели, губя ли парите, които са ми донесли и не съм изтеглил (пример: Васил прави 100 SP, но не играе 1 месец и в сайта ви се отразява че вече има 20 а не 100. Ще падне ли сумата която ми е донесъл на $10, вместо $15 или ще остане $15?)
  • 1 отговор
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей,

Не е проблем да изтеглиш към сметката си във Full Tilt Poker, дори тази сметка да не е създадена с нашия бонус код. Трябва обаче да я въведеш в профила си.

Скоро обаче и Moneybookers ще е възможност за изтегляне, така че ще можеш след това да прехвърлиш парите по която и да е покер сметка.

Колкото до броя StrategyPoints - важно е да разграничим два сбора точки - единият е Общо StrategyPoints (или Lifetime StrategyPoints), които не намаляват никога. Другият брой точки е този, който определя твоя членски статус при нас. Само тези точки могат да намалеят, в случай, че не играеш активно.

За програмата Покани приятел важат Общо StrategyPoints. В момента, в който твоят приятел достигне достатъчен брой точки за награда за теб, ти вече си заслужил парите и няма да ги загубиш, ако твоят приятел спре да играе. Ще можеш да ги изтеглиш по всяко време.

Поздрави,
      Надя