1,1- $ 2k GTD JQo

• hrstoilkov
      hrstoilkov
      Бронз
      PokerStars No-Limit Hold'em, 1.1 Tournament, 125/250 Blinds 25 Ante (8 handed) - PokerStars Converter Tool from http://www.flopturnriver.com

CO (t9,836)
      Button (t3,285)
      Hero (SB) (t4,075)
      BB (t6,820)
      UTG (t5,075)
      UTG+1 (t9,295)
      MP1 (t18,942)
      MP2 (t20,481)

Hero's M: 7.09

Preflop: Hero is SB with J, Q
      6 folds, Hero calls t125, BB checks

Flop: (t700) 10, 6, 2 (2 players)
      Hero checks, BB bets t500, Hero raises to t3,800 (All-In), 1 fold

Total pot: t1,700

Results below:

Hero didn't show J, Q.

опонента г/д знае какво прави. Няколко ръце преди това бях много шорт с 9 ББ и му бутнах 62о от бутона, той колна с А8с и го съкнах,като след това му написах ,че бутам any two,а той каза ,че би играл по същия начин :nh , сега с QJ определено исках да извлека чипове от него ,но не исках да е на ол ин. Реших малко замислен чек да направя като ако рейзне бих ги бутнал ,така ръката ми ще изглежда доста силна. Ако чекне на подходящ борд(какъво дойде) бих го чек рейзнал извън позиция за да демонстрирам силна ръка. Номера мина :)
  • 1 отговор
    • noob3r
      noob3r
      Платина
      Здравей,

Префлоп:

Тук бих пушнал с <20ББ стак и тази ръка. Определено мисля, че е прекалено силна за да рейз/фолдваме тук, и малко по-слаба за да рейз/колнем според мен. Не мисля, че тоя стак е най-подходящ за лимп/пуш, защото играча като нищо може директно да ни ги набута и ние да трябва да фолднем.

Пуш ми се вижда най-доброто решение.

Флоп:

Тук, ако имаме информация, че играча е агресивен и ще бетне винаги, то мисля, че е ок отиграването.

Ако имаш каквито и да е въпроси, не се колебай да пишеш в тази тема, като натиснеш бутона "Помоли анализатора да погледне тази ръка отново!"

Поздрави,
      Noob3R