Моята история

• zarkoto23
      zarkoto23
      Бронз
      Здравейте, искам накратко да ви разкажа за моята история в покера, и да си поставя цели и предизвикателство, което надявам се да изпълня, като поствам развитието тук, с идеята по този начин да играя правилно, да не тилтвам и да придобия чуство за отговорност пред вас.

Започвам със началото малко след като научих правилата на тексас холд'ем ноу лимит, преди около 3 години, поблазнен от възможноста за лесни и бъзрзи пари започнах да депозирам пари и да играя, скоро разбрах, че не е чак толкова бързо и лесно, но тъй като съм упорит, продължих с опитите, накратко за тези 3 години съм около 2 000 лева назад от покера, сума, която за някои не звучи толкова много, но за мен тези пари са доста. Взимам напредвид и факта че през тези 3 години съм имал и много големи периоди от по няколко месеца в които изобщо не съм играл, следователно тази сума съм я загубил за по-малко време игра....

Като теглим чертата, може да се каже, че съм начинаещ играч, въпреки факта, че на моменти се справям много добре, и от играта на живо съм назад също.

Последно се възползвах от офертата на сайта за безплатните пари в ПКР покер - преведоха ми 10 долара, след това депозирах още 10, направих ги за 2 дни 49 и снощи ги загубих всички под влияние на тилта ест... Сега чакам 2рата част от 10 долара, които трябва да ми бъдат преведени най- късно утре, ще пиша тук ,когато това стане.

С тези 10 долара, смятам да играя много дисциплинирано и сериозно, като поствам резултатите си тук, смятам също да правя често клипове на играта си, и някои от материалите да качвам тук, ще бъда благодарен ако има накой добър играч, който да им хвърля по 1 поглед и да дава по някой съвет и оценка. Също така , ще се радвам някой печеливш играч, да ми даде като цяло насоки за каквото и да било, дори и някакви надъхващи съвети, защото след толкова много занулявания, съм загубил надежда, че в покера могат да се изкарват редовно пари, защото в края на нещата, това е главната ми цел, да стигна до положение в което, ще мога да вадя пари, достатъчни да се издържам, примерно по 500$ месечно , знам че до настъпване на този момент , има много път, но ако има малка възможност да стигна до там, съм готов да положа много усилия и търпение това да стане...

И сега по същество, смятам да започна сега с тези 10 долара да играя в ПКР на ниво 2/5 цента, кеш 6макс На ден ще играя средно по 2 - 4 часа на ден,
      Отделно в покерстарс в момента имам 30 цента, които ще се опитам да направя повече, като за начало ще играя там само СнГ хипер-турбо 990 човека с вход 2 цента, в края на всяка сесия за деня ще поствам резултатите тук.
      Началната ми цел е до края на месеца сметката ми в ПКР да стигне поне до 40 долара (заедно с избиването на другия бонус от 12,50)

Благодаря предварително, за всички мнения и съвети и на всички, които ще вземат на сериозно темата ми и ще я следят.
  • 8 отговора
    • pokerspike
      pokerspike
      Бронз
      като за начало в пкр има маси на 1-2 цента почни на тях с тия 10 долара или депозирай повече за да можеш да спазваш БРМ след като и аз изплющях няколко банки научих този важен урок иначе усетиш ли че се тилтваш бегай далече от компа за да не правиш глупости(урок които след като 3 месеца градих банка и я изплющях за 2 часа). Иначе чети статиики гледай материали и като цяло на микро нивата играй абв покер.
      успех
    • zarkoto23
      zarkoto23
      Бронз
      Не ги намирам тези маси, сигурен ли си че ги има, иначе честно казано, се чувствам най-комфортно на 5/10, но за сега ще играя по нисък лимит.Лимита не ме плаши толкова , стига да не тилтвам, тогава не само лимитна, но и всичко останало се превръща в проблем ....
    • pokerspike
      pokerspike
      Бронз
      Брачеда като играеше имаше по 1 фул ринг главно вечер с големи риби иначе опитай да видиш какво те тилтва защото на мен най големите тилтове са ми идвали извън масата като усетиш ставаш избягваи отначало блъфове и не се забъркваи с глупави ръце поцъкаи малко от 100 точковите снг та. Много са слаби играчите брачеда беше се удвоил в 3тата ръка падна му нета и завърши 2 ри. От депозита трябва да са ти дали и няколко билета пробваи и чрез тях да дигнеш и наи важното усетиш ли тилт далеч ог компа
      Успех
    • zarkoto23
      zarkoto23
      Бронз
      Ами аз се тилтвам когато загубя 1 по-голяма ръка, може да съм много горе за момента и след като загубя ръката, все още да съм горе, и въпреки това, се тилтвам яко, развалям си играча, започвам да иргая всичко наред и така...
      Иначе парите все още ги чакам в ПКР, сега ще поцъкам в старса с тези 30 цента малко 2 цента 990 снг.

Когато парите ми дойдат в пкр ще играя кеш 2/5 както казах и статуса ми тук трябва да стане сребро, когато пристигнат, та ще гледам и видеоматериалните, за сребро :)
    • pokerspike
      pokerspike
      Бронз
      трябва спокойно да ги приемаш нещата мен преди малко ме набиха мноо яко нът флъш на търна което дава 2-ри пеър на лошия и дойде перфектния ривър да удари фулл сви ми 10 долара. научих че А7 не се лимпва от малкия блинд ядосах се малко пих 1 студена вода и продължавам напред следващия път нема му излзе и ще го изкъртя аз
    • YeeJr
      YeeJr
      модератор
      модератор
      ЗДравей, zarkoto23,

Миналото е минало, важното е да се поучиш от него и да не повтаряш грешките си.

Един отнай-добрите начини да подобриш играта си е да пускаш ръце за анализ. Може също да гледаш клипове и да се включваш в тренировките.

Пожелавам ти успех

Елена
    • zarkoto23
      zarkoto23
      Бронз
      Здравейте връщам се от игра на живо, не влизаше грам карта, през цялото време играх много добре, бях на печалба дори, и пак една ръка ме издъни и ме занулиха напълно, много ме е яд, защото знам че е грешно дадено решение, и тъй като фолдвах много , и загубих търпение и се наших въпреки знам че съм бит, дори дроуинг дед..... е това не мога да си оправя в играта , в 1 момент всякаш нещо в мен изключва и правя тотална глупост, която ми коства всичко....

Иначе парите в ПКР все още ги няма, играх 4 СнГ-та от по 2 цента, не кешнах на нито едно, от турнира за БГ играчи в покерстарс взех, 15 цента, вече имам колосалната сметка от 37 цента в старса, играх и турнира за БГ играчи в тилта , но там не кешнах ..
    • zarkoto23
      zarkoto23
      Бронз
      Сега записах 2 сателита по 15 цента Снг на една маса, на първия изгорях кажи речи в началото имах 99 срещу АQ , AQ му излезна и ме събра.
      На втория бях останал в последните 3ма бях 2ри по чипове, имам Асо и десет, на флопа падат 2 кари и асо каро, аз олл ин директно имам топ чифт и десятка каро , той шоува поп и осмица, с поп каро и излиза 4то каро, как има такива идиоти плаща ми на 1 каро и нищо друго не го спасява..... ужас... Сега с останалите 7 цента ще запиша 3 тунира по 2 цента и квото сабя покаже...