хеадс уп

• theoldKid
      theoldKid
      Начален
      От известно време играя хеадс уп сид анд го турнири в 888. Няколко дена записвам успешни сесии като резултата беше +150 долара на нива 6,40 и 12,50. Последните 3 дена обаче изживявам истстински кошмар ,играейки хеадс в крайна сметка често се стига до алл ин префлоп. Водя си статистики за флипове и тн... днес резултата от тея битки е +1 -9 като в повечето от загубите бях фаворит 2 към 1 а единствената ми победа е като аутсайдер с Авале вс АК...Последния противник срещо когото играх го разчитах перфектно за всичките раце които направихме нямах и един грешен прочит над него оставям го на малко чипове и нарочно лимпвам със силни карти защото знам ,че ще влезе алл ин така както и става но пича оцеля 5 пъти поред макар и нито веднъж да не беше фаворит и в крайна сметка загубих. Къде отива математиката ?Просто реши ли софтуера ,че няма да спечелиш край с теб. Все повече почвам да си мисля ,че тези онлине зали са нагласи много известни играчи се отказаха от онлине покера а рандоом генератора е много лесен за манипулиране механизум . Идеята е парите да не отиват в един играч или да няма такива които само да губят а парите да са вартят от човек в човек според вас възможно ли е да има подобни манипулации? Пс играл съм доста и на живо но толкова голям карък никога не съм бил.
  • 2 отговора