$10 от Skrill

• 11 отговора
    • insomnia666
      insomnia666
      Злато
      Дават ги. Иначе няма логика, нали ще им теглиш една...
    • nikolai775
      nikolai775
      Бронз
      sutrin po rano ,pulna izmama.
    • pokerspike
      pokerspike
      Бронз
      еми търсят и при мен намериха 1 балък на който му дадоха
    • pitbulapln
      pitbulapln
      Бронз
      И аз не ги получих ,попитах ,а след това разбрах и защо не съм,след контакт със съпорта и те така

И аз съм щял да ги получа ако съм се поинтересувал на време ,което вече няма значение ,но няма смисъл от тези "нервозни" изблици колега :)

Наздраве и със здраве ;)
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей nikolai775,

Добре дошъл и във форума ни!

Както вече те информирах, множество от членовете ни успешно са се възползвали от това предложение, но винаги е възможно да възникне проблем и разбира се - достатъчно е да се свържеш навреме с отдела за обслужване на клиенти на Skrill, за да проверят каква е причината за това.

Без да го направиш, няма как да знаем къде е проблема и съответно как да бъде разрешен, за това ще те помоля да пишеш на следния имейл адрес:

pokerstrategy@skrill.com

Ще те помоля да пишеш на кирилица, тъй като това е основна част от форумните ни принципи. Ако нямаш инсталиран кирилизатор, можеш да използваш следният онлайн - Цък.

Поздрави,
      Александър
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей pitbulapln,

Съжалявам, че и ти си имал проблеми с това предложение, но винаги когато срещнеш такъв и нещо не се случи в посочените срокове - пиши ни, за да проверим какво може да се направи и да ти съдействаме. :)

http://bg.pokerstrategy.com/home/support/

Отделът ни за обслужване за клиенти е точно за това винаги може да се случи някакъв проблем и сме тук, за да помогнем на членовете си - възможно най-бързо. ;)

Поздрави,
      Александър
    • bozerdrs
      bozerdrs
      Бронз
      И аз не съм ги получил. Сега писах на съпорта. Дано не е късно.
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей bozerdrs,

На кой отдел за обслужване на клиенти си писал?

Ако имаш нужда от помощ, можеш да се свържеш с нашия, за да те насочим какво може да се направи, като ни предоставиш необходимата информация. Можеш да ни пишеш тук: http://bg.pokerstrategy.com/home/support/

На кратко
      - трябва да си създал сметката си чрез указанията ни от следната страница: http://bg.pokerstrategy.com/skrill/instructions/
      - трябва да си направил депозит от поне €1 по сметката си в Skrill или да си я използвал за да депозираш в някоя покер зала
      - бонуса от $10 ще бъде преведен по сметката ти в Skrill в рамките на 48 часа от твоята транзакция, като става дума за такива в работни дни

Има и други правила и условия, на които трябва да отговаряш, като са записани тук: https://moneybookers.com/partners/affiliates/bg/free-money-terms-and-conditions/terms/

Поздрави,
      Александър
    • Malykzaek
      Malykzaek
      Бронз
      И аз не получих нищо. Спазих условията предполагам,но нищо.
      Пратих им даже 2 имейла и на двата не отговориха. Сигурно и аз съм сгрешил някъде,но w/e забравих ги вече :D
    • bozerdrs
      bozerdrs
      Бронз
      Покривам всички изисквания и писах на pokerstrategy@skrill.com.

Поздрави,
      DRS9300
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравейте,

Доста потребители са се възползвали успешно от това предложение, за това всичко с него би трябвало да е наред.

Имайте предвид обаче - че както отбелязах си има своите правила и условия и е възможно по грешка или случайност да сте пропуснали/нарушили някое от тях.

Няма как обаче да ви насочим точно към проблема, тъй като нямаме достъп до системата на Skrill и съответно не можем да проверим това. Можем само да ви насочим или обсъдим какво сте направили и дали то е в срок и отговаря на условията например.

Malykzaek, последният път имах по-голямо от обичайното забавяне при комуникацията си с тях, но до сега винаги са отговаряли на имейлите ми. Когато пратиш такъв, трябва да получиш автоматичен отговор, че е получен и случая ти си има номер.

Ако не си получил такъв - може да е имало проблем с изпратения имейл или да е бил към грешен адрес.

Поздрави,
      Александър