1$ A3s 6max bubble

• VenciLo
      VenciLo
      Бронз
      Boss Media (IPN) No-Limit Hold'em Tournament, 50/100 Blinds (4 handed) - BossMedia Converter Tool from http://www.flopturnriver.com

SB (t2,125)
      BB (t3,265)
      Hero (Button) (t2,110)

Hero's M: 14.07

Preflop: Hero is Button with 3:diamond: , A:diamond:
      Hero bets t200, SB calls t150, BB calls t100

Flop: (t600) 6:club: , Q:diamond: , 6:spade: (3 players)
      SB checks, BB checks, Hero checks,

Turn: (t600) 10:diamond: (3 players)
      SB checks, BB bets t300, Hero all in, 1 fold, BB call.

Здравейте!
      Мисля, че решението ми на търна е грешно. Имам малка вероятност за фолд на BB и има чифт на борда. Може би правилната линия би била chech/fold

Каква линия бихте заели вие?
  • 2 отговора
    • ICETOO
      ICETOO
      Бронз
      Ти имаш все пак някакви аутове за флъш и А може също да ти е аут. Но според мен играчът би плащал на всяка Т, Q с прилични кикъри и покети над 77 може би. Като срещу тези ръце си около 30:70, което не е много добре. Според мен пуша ти е грешен, защото така изиграно изглежда, че нямаш нищо и искаш да го изгониш.
      Чакам да видя какво ще каже пародия дали има нещо вярно в това, което написах.
    • pArCh0n
      pArCh0n
      Платина
      Здравейте,

Префлоп:

Ок

Флоп:

По-добре да направим залог на този борд - 250 чипа е достатъчно. Борда е супер сух и обикновено на балона играчите няма да се заиграват с ръце с които не са ударили. Освен това имаме и бекдор флъш и при едно каро на ривъра, както и при асак или поп, можем спокойно да бетнем втори път и лесно ще прибираме пота.

Търн:

Пушът е доста грешен тук. Не репрезентираме нищо освен дроу и тук дори и 77 няма да фолдне. Най-добре е да фолднем тук. Трябва всичките ни 12 аута да са чисти, за да направим правилен кол.

Ако имаш каквито и да е въпроси, не се колебай да пишеш в тази тема, като натиснеш бутона

Поздрави,
      pArCh0n