1$ TT 6max

• VenciLo
      VenciLo
      Бронз
      Boss Media (IPN) No-Limit Hold'em Tournament, 15/30 Blinds (5 handed) - BossMedia Converter Tool from http://www.flopturnriver.com

MP (t2,568)
      Button (t852)
      Hero (SB) (t1,560)
      BB (t1,215)
      UTG (t1,305)

Hero's M: 34.67

Preflop: Hero is SB with 10:diamond: , 10:spade:
      1 fold, MP calls t30, Button calls t30, Hero bets t120, BB calls t105, MP calls t105, 1 fold

Flop: (t435) 7:diamond: , Q:club: , 8:spade: (3 players)
      Hero checks, BB checks, MP checks

Turn: (t435) 6:spade: (3 players)
      Hero bets t195, BB calls t195, MP calls t195

River: (t1,020) Q:heart: (3 players)
      Hero bets t120, 1 fold, MP calls t120

Total pot: t1,260

Здравейте!
      Префлоп: Имаше само лимпове и реших да oR. Проблемът е, че постфлоп съм извън позиция срещу двама опоненти.
      1. С какъв залог бихте oR. Моя залог правилен ли е или трябваше да заложа малко повече (примерно-150 чипа).

Флоп:
      Затрудних се каква линия да заема: мисля, че check/fold за този борд е слабо отиграване. По-скоро оптималното тук е Cbet(1/2pot)/fold защото опонентие доста често ще имат Q.
      2. Вие как мислите.

Търн:
      Предположих, че никои няма Q, след като всички check-наха на флопа. Реших да заложа. 6-цата единствено запълва 9Т стрейт.
      Правилоно ли е?

Rever:
      Линия blockBet/fold. Натравих блок бет, защото дамата не променя обстановката.
      3. Правилно ли е да правя blockBet или по-добре check/call малък залог<1/2пот и check/fold на нормален залог?
      4. Каква стойност трябва да е bockBet-a според вас?
  • 1 отговор
    • pArCh0n
      pArCh0n
      Платина
      Здравей VenciLo,

Префлоп:

По-голям залог - 140-150 е добре.

Флоп:

Тук предпочитам да играем бет/фолд, като залог от 200 чипа е достатъчен.

Търн:

След чековете на флопа, тук е добре да заложим. Размера е добър. Ако ни рейзнат имаме лесен фолд.

Ривър:

Всъщност тази дама е добра карта и вече побеждаваме някакви слоуплейнати комбинации като 67,68,78. Мисля че тук спокойно можем да заложим за стойност от 8,7 и дори 6. Залог от около 1/3 ми харесва. Чек/кол не ми харесва, защото вероятно всички чифтове ще чекнат бихайнд. С такъв малък бет според мен губим стойност и даваме шанс на противника да ни блъф-рейзне.

Ако имаш каквито и да е въпроси, не се колебай да пишеш в тази тема, като натиснеш бутона

Поздрави,
      pArCh0n