Здравейте

• NikolayGanev
      NikolayGanev
      Бронз
      Здрвавейте казвам се Николай и чакам бонуса си за да играя по турнири в PokerStars иначе с покера се познаваме от мн отдавна играя от 14 годишен сега доста почнах и на живо по турнири в казина и мисля че ще успея и онлине да взема парички :D :heart:
  • 3 отговора
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей Николай,

Добре дошъл сред нас! Желая ти успешен старт в онлайн покера и се надявам да те видим на големите турнири един ден, а кой знае, може и в Team PokerStrategy.com.

Успех по масите!

Поздрави,
      Деси
    • Kostadin86
      Kostadin86
      Бронз
      Здравейте и от мен!
      Казвам се Костадин, скоро навършвам 24г. Играя покер по платформите от доста време (4-5 години) с известни прекъсвания, но повече като развлечение и хоби. Може началният ми капитал да промени това отношение. По възможност не пропускам турнирите по ТВ-то, любимите ми играчи са Г. Хансен, Д. Негреану (четох даже някаква негова книга), допада ми и Ванеса Русо (сигурен съм обаче, че дамите в ПС по нищо не й отстъпват).
      Това е в общи линии. Радвам се да се присъединя в тази общност!

ПП. Извинявам се, че пуснах мнение в др. тема, преди да се предствя!
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @ Kostadin86,

Здравей и добре дошъл!!

Благодаря ти за представянето и се радвам, че си сред нас. Тук ще срещнеш други като теб, за които покерът е хоби, а и такива, за които е начин на живот и прехрана.

Успешен старт с началния капитал!

Поздрави,
      Деси