Ново начало или как да спра да правя глупости. :)

• BigSmileBG
      BigSmileBG
      Бронз
      Ще се опитам да оборя нещо проверено, което го пише в дебелите книги :)
      Така - уча се да играя в ПС от около 2г. И ръководейки се от правилото, да играя само с пари, които мога да си позволя да загубя започвам от $20 :) .
      А на ниво 0.01/0.02 не ми се играе - играя 200/300 ръце на ден - за повече, няма време.

Та с банка 20$ започнах на 0.08/0.16, когато стигнах $30, качих нивото - 0.15/0.25 - влизам с 60ББ и удвоя ли се - ставам от масата.

Не играя, когато съм изморен, спи ми се, гледа ми се филм т.н...

в момента банката ми е $47 (бях стигнал $60, но влезнах в турнир с $11 вход и ми съкнаха КК :( :) .

Цел - да изградя банка без да спазвам БМ и да си подобря играта разбира се.

Ще поствам ръце и статистики за анализ. Особенно ще се радвам на обоснованата критика към играта (като изключим БМ :f_biggrin: )

Искам и да се въздържа да играя, когато не трябва да се играе (всички знаем - има дни, в които каквото и да направиш те съкват и губиш) :)
  • 107 отговора
    • garsonieraRNMD
      garsonieraRNMD
      Бронз
      Що ми се струва , че този блог няма да изкара и една страница .....
      Успех все пак , има и по-бързи начини за губене(печелене) на пари...
    • Ribcho
      Ribcho
      Бронз
      успех :nh :nh нека не съм лош пророк, но.. хаха банката ти на тоя лимит е 2 съка и чао :D
    • Fr0z3nSouL
      Fr0z3nSouL
      Бронз
      Човека си играе за кеф стига сте го нападали :) Айде успех и те чакам след седмица на нл200-400 :coolface:
    • achko
      achko
      Бронз
      Здравей BigSmileBG,

Наистина, когато просто играеш за удоволствие можеш да си позволиш такива експерименти. :)

Пожелавам ти блога да просъществува дълго време значи. :D

Поздрави,
      achko
    • ICETOO
      ICETOO
      Бронз
      Успех с блога, но все пак мисля да вметна, че един познат, който играе с по 1-10 БИ на кеш маси депозира за 4-5 път, защото се старса му нарежда и го бият с по 1-2-3 аута. Да знаеш, че и на теб може да се случи нещо такова да ти бият сета АА и да ти заминат парите.
    • insomnia666
      insomnia666
      Злато
      Успех с комара...
    • davidcana
      davidcana
      Бронз
      Първоначално публикувано от BigSmileBG

Цел - да изградя банка без да спазвам БМ и да си подобря играта разбира се.

дето викат старите покерджии "А дано ама надали" :D

но......-->мечтите са безплатни :D
    • BigSmileBG
      BigSmileBG
      Бронз
      Благодаря за пожеланията :)

Без малко да се окажете прави - съкнаха ме на два пъти с АА, и с QQ, едвам поиздрапах ... (ако не влезаш all in префлоп с АА - с какво друго, лошия си влезе с JTo и му нареди стрейт :) , а после и на него друг играч му съкна АА... банка - $35.

Нещо не можах да си настроя Poker Tracker... :( ще пробвам довечера пак ако остане време...
    • BigSmileBG
      BigSmileBG
      Бронз
      Стига толкова cash за днес. Довечера ако остане време ще поиграя 1 ММТ с нисък вход :)

Banka $67

Спирам защото при мен понякога има нещо като "положителен тилт" - излизам напред в $ и се тилтвам и започвам да правя глупости.

Успях да подкарам Покер Тракера ще пробвам да сложа графика по-късно
    • BigSmileBG
      BigSmileBG
      Бронз
      ф
    • bonev70
      bonev70
      Бронз
      Доколкото те разбрах,ще качваш постоянно нивата.Е как ще я изградиш тая банка?Нали като ги направиш 500$ и играеш на НЛ200 може за 2-3 ръце да фалираш.Ако не успееш на НЛ200, следващото ниво ще те чака да ти прибере парите.
    • umoren87
      umoren87
      Бронз
      Здравей,имам един въпрос писал си банка 35$ и изведнъж следващия пост 67$ без да си казал как си ги направил ?(

Поздриви и успех с целите
    • BigSmileBG
      BigSmileBG
      Бронз
      Няма да качвам постоянно нивата - не съм толкова добър :) - като/ако ги направя 500$ ще кешаутна.

Просто искам да се опитам да покажа, че банка може и да се изгради и без БМ

Как да кача графиката от сесиите ?!? нещо не успявам :(
    • tacinho
      tacinho
      Бронз
      Успех в никак не лесното начинание.

п.с.: Правиш скрийншот (PrtSc -> Paint paste за winxp, за win 7 си има програма в Аккс, май беше нещо от сорта на Snippingtool, с една ножица на иконата). После качваш в дата, имиджшейк или друг сайт, после копваш линка и си готов.
    • BigSmileBG
      BigSmileBG
      Бронз

Това е от днес

За преди това - с нов комп. съм - преинсталирах всичко и загубих базата данни :(
    • pArCh0n
      pArCh0n
      Платина
      Всичко е възможно. Хората печелят 6/49, така че и тук макар и със сходни шансове да се занулиш....успех.
    • DamyanBluFF
      DamyanBluFF
      Бронз
      Ако наистина искаш да печелиш в дългосрочен план , а не да направиш примерно 500$ и ги дръпнеш , няма как да си печеливш играч. Въпрос на време е да фалираш ако играеш така .Да кажем за макс 2-3 месеца(да не казвам и по малко,за да не те обезнадеждавам ;) ) .Преди доста време опитвах такива неща и никога не се получаваха(както сега правя на омахата :f_cry: ) . Това е основната и фатална грешка на 80% от начинаещите играчи (дори и да имат голям потенциал )
    • bonev70
      bonev70
      Бронз
      Видях,че си писал като направиш 500$ теглиш.Любопитно ми стана каква банка ще правиш,за какво?
      Другия ми въпрос върху който ти предлагам да се замислиш сериозно още сега.Играеш 1месец и правиш нормална банка за НЛ25,обаче я губиш за няколко часа на НЛ100:как ще се почувстваш?
    • vengeance77
      vengeance77
      Бронз
      Здравей.
      Не ги слушай, завиждат ти :P "Смело напред с рогата!" :P
      Какъв ти е ника в старса и на какъв лимит си в момента?
      Поздрави.