интернет от виваком или булсатком

• N0pr3s3n7
      N0pr3s3n7
      Треньор
      Треньор
      Някой ползва ли интернет от горе посочените интернет доставчици и то на места където не са "много разпространени" т.е. големи градове ? Искам да си прекарам тактъв интернет на село (селото е голямо , дори е град :D - Садово , област Пловдив) та се чуда какво да избера , на булсат ком имат 44/94 мбпс на виваком не успях да намера до сега , най-вече ме интересува ако някой си е пускал такъв интернет как върви - дали е стабилен и прочие.
  • 4 отговора
    • YeeJr
      YeeJr
      модератор
      модератор
      Здравей, N0pr3s3n7,

Садово не фигурира в списъка с населени места, в които булсатком предлага интернет - сигурен ли си, че предлагат тази услуга?

Освен това за какъв интернет става въпрос на виваком. Имай предвид, че ако домашните телефони са със сим карта, виваком не предлага ADSL, а само мобилен интернет. Мога да кажа, че на виваком интернетът е сравнително добър, не е много бърз, но е надежден. За булсатком не знам - в моето село не се предлага тази услуга :)

Успех
    • davidcana
      davidcana
      Бронз
      Говори с някой местен пич/комшия , те ще ти кажат кой нет е най добър за там
    • N0pr3s3n7
      N0pr3s3n7
      Треньор
      Треньор
      пускат интернет в Садово , щом ми го предлагат от офиса който са отворили там .

А иначе цялото село ползва нета дето съседа го пуска , ама му теглихме п*ките лелини за едни раоти и ся не мисля го ползвам за нета :D :D
    • suckkk
      suckkk
      Бронз
      Аз съм с нет на виваком в Кърджали . Не е много бърз, но пък е надежден с такъв съм от 10 години още от както БТК го пускаха и съм си с модемче и домашен телефон, защото иначе тогава не го прекарваха ако нямаш домашен тел към тях... а сега нз дали все още е така. Но все пак щом съм толкова години към тях мисля, че е ясно мнението ми към тях :) . На булсатком имах само цифрова, но не съм ползвал нета им и немога да кажа нищо с което да ти бъда полезен а най-много само да те объркам.
      Дано да съм бил полезен ;)