Let's do it!!!

• S0BiEsKl
      S0BiEsKl
      Бронз
      Така на вниманието на всички :) . Благодаря, че четете новата ми глупост . И така....... от къде да започна :D . Така до скоро се радвах на прилично ниския ми капитал в покера с който разполагах, но след ураганите който се наричат "семестър", сметки и ест... цигари и алкохол :D осъзнах, че съм фалирал 5 пъти за 2 дни :coolface: . След дълги проучвания на финансовите ми възможности в залите отнели ми цели 3 минути разбрах, че състоянието ми възлиза на цели 2,48 $ :fuckyeah . Та реших да ги даря на някой с невероятните си умения на кешшшшш ..... оооо да истана е :roto2: аз съм най-лошият играч на кеш раждал се някога. Да не говорим, че съм мазохист и ги проиграх на омаха :f_biggrin: . Та идеята ми е следната, да започна да играя отново фреероли за да натрупам банка за СНГ И МТТ на микрото поне. Ще се запитате защо ли му е на тоя нещастник с видомо липсващ мозъчен капацитет, да се мъчи да гради банка от фреероли, ам не блъсне 10-20$ като за начало. Ето го и отговорът на този въпрос. :f_biggrin: Тъй като съм човек който харчи около 4-пъти повече от колкото може да си позволи няма да депозирам, защото опцията за депозит газови изпарения все още не е достъпна ..... Та колкото до идеята ми тя е да стигна 3000$ до 01.01.2014 ако съм жив след 8-декември разбира се . Ще поствам когато имам напредък :) .
      Залите ми за игра за сега са ПС.ФТП като мисля да включа и хевъна, но още нз как са с фрееролите там .
  • 63 отговора
    • YeeJr
      YeeJr
      модератор
      модератор
      Здравей

Ако кажеш предварително къде ще си на 8ми декември - ще дойдем да те съживим :)

Успех с блога и целта - стегни се да изкараш за повече харчове ;)

Елена
    • S0BiEsKl
      S0BiEsKl
      Бронз
      Ето и първите 27 цента :D :facepalm: . Усещам, че това предизвикателство ще ме докара до абсолютна лудост . Ще продължавам да джиткам фреероли докъто не направя някаква прилична сума за начало да речем поне 2$ за да мога да започна 10 центовите СНГ .

http://www.youtube.com/watch?v=GtUVQei3nX4

Не знам дали има фенчета на рапа, но моята музика на 95% е само рап . :f_biggrin:
    • S0BiEsKl
      S0BiEsKl
      Бронз
      Здравейте!
      Не съм поствал от много време не , че е имало какво да поствам толкова.
      Снощи поиграх малко в хевъна за тоя турнир 100$ ипад , хванах едни 24-27 цента мисля, че бяха и след час и нещо на кеш ги бях вдигнал на близо 2 $ . Днес отново поиграх кеш и сега съм с 7 $ . Бях изненадан, че може да се сяда с толкова малко центове на кеш, което разбира се ме зарадва много :coolface: . В старса положението си е все същото нямах време за игра тъй като диря квартири и е пална лудница .
      Мисля основата на блога да е " Изграждане на банка от фреероли" . Тъй като нямам намерение да тегля пари. Целта ми е да изградя една стабилна банка от фреероли и да се развивам . А също така ако постигне някакъв успех блогът ми, да бъде стимул за играчи който нямат възможност или не искат да рискуват лични средства за да се развият.
      Бих постнал някоя и друга ръка, но нещо с хевъна не можем да открием общ език за да се сработим по тази тема.
      Тази вечер също ще играя фреерола . Не мисля да играя другият който е с 2.20$ защото това си живо зануляване освен ако не ти връзва нечовешки. А и ще спазвам БРМ, защото без него лесно се фалира, ако не сега то в дългосрочен план. Важно е за мен да си изградя този навик, защото той е най-важното при един покер играч.

Поздрави!

• S0BiEsKl
      S0BiEsKl
      Бронз
      Тази вечер игра 2 турнира отново в хевъна. 100 € ипод фреерола и този с 2.20 € . В крайна сметка на фреерола отпаднах на 217 място а този с 2.20 € бай-ин го шипнах за 35 €. И общо като банка имаме 40.39 €

• insomnia666
      insomnia666
      Злато
      Давай, напукай им шортите. Кръв и сополи да има...
    • Anto11
      Anto11
      Бронз
      Първоначално публикувано от S0BiEsKl
      а този с 2.20 € бай-ин го шипнах за 35 €. И общо като банка имаме 40.39 €
      :nh :fuckyeah :challenge
    • S0BiEsKl
      S0BiEsKl
      Бронз
      OnGame - $0.04 NL (6 max) - Holdem - 6 players
      Hand converted by PokerTracker 4: http://www.pokertracker.com

BB: 10.75 BB (VPIP: 40.48, PFR: 11.90, 3Bet Preflop: 4.76, Hands: 43)
      UTG: 101 BB (VPIP: 43.75, PFR: 25.00, 3Bet Preflop: 14.29, Hands: 16)
      MP: 127.25 BB (VPIP: 21.43, PFR: 7.14, 3Bet Preflop: 7.69, Hands: 28)
      CO: 102.75 BB (VPIP: 36.84, PFR: 15.79, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 20)
      Hero (BTN): 74.75 BB
      SB: 122 BB (VPIP: 23.21, PFR: 19.64, 3Bet Preflop: 10.00, Hands: 56)

SB posts SB 0.5 BB, BB posts BB 1 BB

Pre Flop: (pot: 1.5 BB) Hero has Ts Ks
      fold, fold, fold, Hero calls 1 BB, fold, BB checks

Flop : (2.5 BB, 2 players) 6s 2s Jc
      BB bets 2.5 BB, Hero calls 2.5 BB

Turn : (7.5 BB, 2 players) 8d
      BB bets 4 BB, Hero calls 4 BB

River : (15.5 BB, 2 players) 4s
      BB checks, Hero bets 15.5 BB, BB calls 3.25 BB and is all-in

Hero shows Ts Ks (Flush, King High)
      Hero wins 20.75 BB

Все още не сме много на ти и с покер трактора както му вика един авер, но поне е някакъв напредък
    • justtvargi
      justtvargi
      Бронз
      Вчера говори колко важен е БРМ и как може да се фалира, същата вечер записва мтт за 30% от банката и я увеличава с 500% :facepalm: :nh
      ГЛ!

днес е ред на the big 33$ :D
    • S0BiEsKl
      S0BiEsKl
      Бронз
      Първоначално публикувано от justtvargi
      Вчера говори колко важен е БРМ и как може да се фалира, същата вечер записва мтт за 30% от банката и я увеличава с 500% :facepalm: :nh
      ГЛ!

днес е ред на the big 33$ :D
      Бях решен да не го играя докъто не се надъхах от едно аверче :) Млатеше ги по стт и си викам да го запиша . Не са толкова добри играчи там пък и бяхме към 50 човека . Наистина не спазих БРМ, но без риск няма печалба .... Мисля да дръпна част от банката за да се преместя в ПС на 0.50$ по идея на едно аверче . Нещо самия софт не ми понася там пък и да не говорим, че мтт и снг изобщо не ми пасват като структура .

днес е ред на the big 33$ :D [/quote]Не мисля да фалирам днес :D
    • justtvargi
      justtvargi
      Бронз
      и за новият ти план пак ти казвам... не го прави
      не ме питай защо, изтегли си парите :)
    • S0BiEsKl
      S0BiEsKl
      Бронз
      Първоначално публикувано от justtvargi
      и за новият ти план пак ти казвам... не го прави
      не ме питай защо, изтегли си парите :)
      Както съм написал по-горе " Нямам намерение да тегля пари" . Не виждам защо да ги тегля когато целта е да изградя банка . Ще рискувам и ще продължа да играя , защото затова съм го написал тоя блог , а не за да отчитам дейност . Все пак мерси за съвета :)
    • justtvargi
      justtvargi
      Бронз
      :sdrink успех, все пак, дано да ме опровергаеш и след месец-два да покажеш стабилна игра с добра дисциплина и 4 цифрена банка, че да ме черпиш една студена бира за това, че съм те карал да се отказваш :D :facepalm:
    • S0BiEsKl
      S0BiEsKl
      Бронз
      OnGame - $0.00+$0.00|3500/7000 NL - Holdem - 3 players
      Hand converted by PokerTracker 4

BTN: 22.96 BB (VPIP: 38.04, PFR: 6.74, 3Bet Preflop: 3.70, Hands: 97)
      Hero (SB): 39.85 BB
      BB: 37.04 BB (VPIP: 26.03, PFR: 12.86, 3Bet Preflop: 6.25, Hands: 75)

3 players post ante of 0.1 BB, Hero posts SB 0.5 BB, BB posts BB 1 BB

Pre Flop: (pot: 1.8 BB) Hero has Q:diamond: Q:spade:

fold, Hero raises to 5 BB, BB raises to 36.94 BB and is all-in, Hero calls 31.94 BB

Flop: (74.18 BB, 2 players) K:diamond: 4:club: 8:club:

Turn: (74.18 BB, 2 players) 4:diamond:

Пича си беше напред още префлоп, пък след това няма смисъл от коментар :ayfkm

River: (74.18 BB, 2 players) 5:spade:

Hero shows Q:diamond: Q:spade: (Two Pair, Queens and Fours) (Pre 19%, Flop 0%, Turn 0%)
      BB shows K:heart: K:club: (Full House, Kings full of Fours) (Pre 81%, Flop 100%, Turn 100%)
      BB wins 74.18 BB
    • S0BiEsKl
      S0BiEsKl
      Бронз
      Опппп . Не съм писал от доста време ....... в крайна сметка с парите закупих ХМ2 . Незнам доколко беше правилно това ми решение, но все пак все някога трябваше да си го взема. След кофти сесия бях свалил банката до едва 30 $ от 40 евро...... след това взех 10$ от едно фрееролче от което е и ръката. И в крайна сметка след малко игра успях да събера достатъчно пари за ХМ2 и ми останаха дори 20 цента :D . Сега отново ще се залавям по фреероли за да я вдигна доколкото е възможно . Впечатленията ми са, че и покер тракера е много добър, незнам може би трябваше да избера него,но реших да е ХМ2. Ще продължавам да ви занимавам с моите глупости и това е :coolface: .
    • S0BiEsKl
      S0BiEsKl
      Бронз
      Днес като цяло не съм играл освен българкия в старса. от там гепах някви 18 цента след като се сблъсках с един където 3-ти подред ги събираше . Е събра и мен отново флъша му се нареди и то при търн и ривър, че как иначе . Нали трябва с класика да ме отстрани...... Като цяло сега ще поцъкам малко белот да им рейзвам зверски и тва е .

П.П. Ако има някой грайндери на квартира от Пловдив и ако им трябва човек, нека ми пише тъй като се местя след 2 седмици там да уча ...... а и все още не съм наел квартира. :facepalm:
    • vengeance77
      vengeance77
      Бронз
      Това е все едно да си купиш кола с всичките си пари и да нямаш да й платиш данъците :)
    • S0BiEsKl
      S0BiEsKl
      Бронз
      Първоначално публикувано от vengeance77
      Това е все едно да си купиш кола с всичките си пари и да нямаш да й платиш данъците :)
      Първо трябваше да помисля за горивото , но и данъците нещо ги бях изключил от схемата :ayfkm
    • S0BiEsKl
      S0BiEsKl
      Бронз
      Здравейте!
      Не съм писъл в тоя запустял блог от доста време..... ако изобщо някой го е следял донякъде де. През последният месец настъпиха доста промени в живота ми някой за добро други не, но не мисля да убия и малката ми останала аудитория и затова ще ви спестя тази част.
      В последно време нямах много ентусиазъм да играя а само се лутах. Мисля да си подновя блога и поне веднъж в живота си да направя нещо до самият край. Имам ХЕМ който закупих, но нямам пари с който да играя и затова ще трябва да посъбера една банка ("ОТНОВО") .
      Ще запиша и някакви цели за да се мотивирам по някакъв начин.
      :heart: Да натрупам начална банка от 50$ до 15 октомври.
      :heart: Да поствам по някоя и друга ръка за анализ когато тя си заслужава дискусията а не само да стой за цвят.
      Утре ще се разровя отново къде какви фреероли има за да знам къде и кога ще играя. Амиии като цяло е това за момента.

Едно поздравче :)

• jaarJaar
      jaarJaar
      Платина
      успех, дано намериш мотивацията и събереш нужната банка , ако на някой твой приятел му е нужен ХЕМ, можеш да му продадеш единия ключ за 30-40$