4.40 NLHE 8Max [1000 Cap]

• danielpetrov666
      danielpetrov666
      Бронз
      Ето я ръката:
      http://www.boomplayer.com/en/poker-hands/Boom/4358838_D9A2B8B7E6

Рирейзвам и съм извън позиция. Всичко друго освен Валю бет на флопа би било глупаво. При KAK долу имам call, което автоматично ми светва алармата, че опонента има K. На търна чеквам и чакам опонента да предприеме действие, но и той чеква. Може би е на дроу(гътшот), по-слаб туз или pocket pair. Естествено остава вариянт и да слоуплейва. На рийвъра 1/2 валю бет и опонента рейзва OTP. Замислих се доста, търна и рийвър не ме плашеше. Или беше на K или беше на нещо по-слабо и ме блъфираше(или си мислеше, че аз съм по-слаб). За 30те секунди, които помислих реших да му платя. Вие какво бихте направили на мое място, при положение, че нямате информация за противника и сте извън позиция? Може би чек-кол на рийвъра и да рискувате да не вземете още валю от по-слаб туз или чифт?
  • 2 отговора
    • noob3r
      noob3r
      Платина
      Здравей,

Префлоп:

Ако си решил да 3бетваш тук с тази ръка, то по-добре да е по-голям, защото сте доста дийп. Около 200 би ми било стандартно.

Така играно до ривъра мисля, че имаме лесен фолд след рейза му. Просто не очаквам да ни обърне нещо по-слабо за стойност, а и не вярвам да прави някакви тъпи блъфове тук.

Можем да бетнем и търна, но мисля, че като цяло няма да ни е много лесно да вземем стойност на 3 улици от по-слабо освен, ако играча не е много слаб.

Ако имаш каквито и да е въпроси, не се колебай да пишеш в тази тема, като натиснеш бутона "Помоли анализатора да погледне тази ръка отново!"

Поздрави,
      Noob3R
    • danielpetrov666
      danielpetrov666
      Бронз
      Значи грешката ми не е в залога ми на ривъра, а в това, че не съм фолдал след това? Или блок бет/ фолд на ривъра щеше да е по-добър вариянт тук?